З 28 лютого для користувачів Всеукраїнського сервісу доставки Zakaz.ua та мешканців Дніпра стала доступною кур’єрська доставка товарів з популярної мережі гастромаркетів WINETIME. Це вже четверте місто, в якому компанія запустила доставку з мережі виномаркетів даного ритейлера. 

WINETIME має 35 магазинів у 15 регіонах України. Асортимент онлайн-вітрини ритейлера у Дніпрі на сайті Zakaz.ua налічує понад п’ять тисяч товарів, найближчим часом ця кількість буде зростати. Доставку продуктів здійснюватимуть з магазину, який знаходиться в місті за адресою: проспект Дмитра Яворницького, 56, м.Дніпро.

Основа асортименту мережі – власний імпорт з десятків країн Старого та Нового Світу, а також виняткова продукція від крафтових українських виробників. Окрім алкогольних напоїв, у асортименті маркетів мережі також представлені відбірні овочі та екзотичні фрукти, сотні видів смачних в’ялених м’ясних делікатесів та сирів, а також свіжоспечений хліб, страви власної кулінарії, запашні страви гриль, різноманітна свіжа та приготована риба, морепродукти, добірні унікальні продукти від локальних крафтових фермерів, а також органічна, веганська, безлактозна, безглютенова продукція тощо. 

Для зручності Клієнтів ми продовжуємо збільшувати асортимент та активно розширювати географію доставки з партнерських торговельних мереж. З WINETIME ми успішно співпрацюємо вже як два роки, з серпня 2022. Спершу запустили доставку у Києві, згодом у Львові, на початку цього року в Івано-Франківську і ось дійшла черга до Дніпра. Наразі плануємо й надалі тримати курс на масштабування, збільшення потужностей компанії, команди та кількості партнерів. Цей рік для Zakaz.ua стартував доволі активно й ми вже реалізували кілька запусків. Нагадаю, що минулого місяця ми запустили доставку товарів з власного віртуального онлайн-супермаркету “За Раз” і на цьому не плануємо зупинятися”, — розповідає Андрій Курський, СЕО Zakaz.ua. 

Щоб оформити замовлення з WINETIME, необхідно зайти на сайт winetime.zakaz.ua або відкрити мобільний додаток Zakaz.ua, вибрати місто, потрібну адресу, наповнити кошик товарами, відзначити спосіб оплати та зручний час для доставки. Після підтвердження замовлення професійний комплектувальник відбирає найсвіжіші товари з полиць гастромаркету згідно зі списком. Всі позиції збираються зі збереженням товарного сусідства і правильного температурного режиму. У випадку відсутності товару зі списку замовлення, з покупцем зв’яжуться та запропонують замінити його на аналогічний в тій самій ціновій категорії. Далі замовлення потрапляє до кур’єра, який швидко та вчасно доправляє товари покупцеві. Кур’єри здійснюють доставку в Дніпрі та його передмістях з 10:00 до 22:00 в рамках 2-годинних слотів. Варто зазначити, що замовити смаколики з WINETIME, або з магазину іншого ритейлера на вибір, асортимент якого представлений на сайті Zakaz.ua можуть мешканці з будь-якого куточка країни, адже компанія також співпрацює з логістичним партнером “Нова пошта” та доставляють замовлення на відділення або на вказану адресу кур’єром. 

Довідка

Zakaz.ua український сервіс доставки продуктів, що входить до міжнародної групи компаній Zakaz Global. Замовлення здійснюється на сайті та в додатку Zakaz.ua на iOS та Android. Сервіс працює на ринку України з 2010 року й надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування з популярних продуктових мереж роздрібної торгівлі: METRO, Аuchan, NOVUS, МегаМаркет, ЕКО маркет, Таврія В, VARUS, UltraMarket, Восторг, КОСМОС, супермаркет “Харків”, WINETIME та За Раз. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти і доставляти замовлення максимально оперативно. На сьогодні кур’єрська адресна  доставка доступна у 13-ти великих містах України (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Львів, Житомир, Полтава, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Кривий Ріг), а також у Молдові (Кишинів, Бєльці). Зокрема, компанія здійснює доставку товарів по всій країні (за виключенням тимчасово окупованих територій) через поштові відділення та кур’єрів партнера — логістичної компанії Нова Пошта. 

WINETIMEукраїнська національна мережа гастромаркетів, заснована у 2010 році. Основою асортименту WINETIME є власний імпорт: різноманітні вина, міцні напої і смачна гастрономія з десятків країн Нового та Старого світу, а також локальні продукти від українських крафтових виробників. У мережі ритейлера покупці можуть придбати свіжі делікатеси та якісний алкоголь з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн. На сьогодні WINETIME налагодив більше 500 прямих імпортних контрактів з європейськими виробниками, ексклюзивно поставляючи їх продукти на ринок України, а гастромаркети мережі працюють у 15 регіонах країни.

You may also like

Новини компаній

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат ...

Comments are closed.