З 8 грудня Zakaz.ua додатково запустив у Одесі доставку продуктів зі ще одного гіпермаркету мережі METRO, що знаходиться на Проспекті Небесної Сотні, 101. 

Нагадаємо, що в Одесі сервіс доставки успішно працює з червня 2016 року та доставляє товари із супермаркетів Космос, Ашан та METRO. Однак, через зростання попиту на послуги, сервіс нарощує кількість локацій діючих партнерів для співпраці. Відтепер доставку здійснюватимуть одночасно з 2-х магазинів METRO, один із яких знаходиться на вулиці Аеропортівська, 29, а другий, відповідно, на Проспекті Небесної Сотні.

«Зростання популярності продуктового онлайн-шопінгу стрімко набирає обертів. Кількість замовлень у Zakaz.ua щоденно зростає, зокрема великий попит на доставку в Одесі з гіпермаркету METRO. Тому, щоб задовольнити потреби наших Клієнтів, ми підключаємо додаткові локації діючих партнерів і розширюємо свою команду працівників», коментує Андрій Курський, CEO сервісу Zakaz.ua.

Замовити доставку можна на сайті metro.zakaz.ua або в мобільному додатку. Асортимент товарів понад 20 тис. одиниць. Як і раніше, формують замовлення професійні комплектувальники сервісу, які збирають все необхідне з полиць гіпермаркету відповідно до побажань клієнтів. Щоб нічого не забути, сайт та мобільний додаток сервісу Zakaz.ua пропонує формувати списки улюблених товарів, які можна замовити пізніше в декілька кліків.

Перед доставкою всі продукти зі списку замовлення упаковують у спеціальні термоящики, які зберігають правильний температурний режим. Вартість доставки товарів, вагою до 40 кг, становить 69 грн.

Довідка

Zakaz.ua — міжнародна компанія, яка є лідером на ринку доставки продуктів харчування в Україні, заснована в 2010 році. Надає послуги замовлення та доставки від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, МегаМаркет, ЕкоМаркет, Таврія В, VARUS, CityMarket, UltraMarket, Восторг, КОСМОС, Пчілка маркет, ринок «Столичний» у Києві та ринок «Озерка» у Дніпрі. Сьогодні сервіс працює у 15-ти містах України (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Львів, Житомир, Полтава, Миколаїв, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Маріуполь, Кривий Ріг), а також у Молдові (Кишинів, Бєльці) і в Узбекистані (Ташкент). Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти і доставляти замовлення максимально оперативно, доставку здійснюють кур’єри, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна»  — міжнародна компанія, що вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами оптової торгівлі METRO Cash & Carry у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі; та 3-ма магазинами смарт-формату у Тернополі, Луцьку та Чернігові. За понад 17 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку понад 600 млн. євро. Обсяг продажів компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за 2019/2020 фінансовий рік (жовтень 2019 р. – вересень 2020 р.) склав 754 млн. євро. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO AG.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply