Всеукраїнський сервіс доставки Zakaz.ua долучився до благодійної ініціативи ТМ Sensodyne повернути якість життя українцям, які отримали важкі травми на полі бою та у цивільному житті внаслідок нападу РФ.

“Через війну тисячі українців отримали складні поранення, втратили кінцівки, були травмовані на полі бою чи на вулицях міст. Щодня кількість людей, які потребують протезування, на жаль, зростає. Тому наразі важливим завданням для країни є створення доступного середовища для постраждалих, надання найкращих медичних послуг, щоб такі громадяни відчували себе повноцінною частиною суспільства. Ми охоче медійно підтримуємо благодійну ініціативу нашого партнера ТМ Sensodyne на майданчику Zakaz.ua”, розповідає Євген Нетреба, комерційний директор компанії.

В рамках благодійної ініціативи з кожної одиниці продукції ТМ Sensodyne, яка буде реалізована в мережах ритейл-партнерів Zakaz.ua з 1 березня по 30 квітня 2024 року, буде перераховано 3 грн. в “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “СУПЕРЛЮДИ”. Протягом 60 днів після закінчення строку проведення благодійного заходу зібрані кошти надійдуть на рахунок БФ «Суперлюди», який фінансує Superhumans Center. Це спеціалізована ортопедична клініка для лікування та реабілітації постраждалих від війни громадян, які потребують протезування внаслідок ампутації кінцівок. Безкоштовно надає медичні послуги із протезування, реабілітації, реконструктивної хірургії та лікування ПТСР. Superhumans Center також вже підтримали Стінг та його дружина Труді, британський бізнесмен Річард Бренсон, американський бізнесмен та філантроп Говард Баффет, перша леді Олена Зеленська, співак Андрій Данилко та багато інших. Місія проєкту — перетворити Україну на «країну суперлюдей», замість «країни травмованих людей».

Розрахунок суми благодійного внеску буде здійснюватися на підставі звітів з продажів продукції під ТМ Sensodyne, які нададуть мережі партнерів Zakaz.ua, що приймають участь у даному благодійному заході на території України, за винятком тимчасово окупованих територій та АР Крим.

“Команда Zakaz.ua завжди намагається робити те, що в наших силах, аби подарувати радість та турботу кожному. Ми соціально відповідальна компанія. Тому закликаємо всіх, кому небайдужа доля наших мужніх воїнів, які, захищаючи країну, постраждали у боротьбі з окупантами, віддати їм належну честь та підтримати повернення наших захисників до повноцінного життя. Пам’ятайте, що навіть найменша допомога є важливою”, зазначає Євген Нетреба.

Zakaz.uaукраїнський сервіс доставки продуктів, що входить до міжнародної групи компаній Zakaz Global. Замовлення здійснюється на сайті та в додатку Zakaz.ua на iOS та Android. Сервіс працює на ринку України з 2010 року й надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування з популярних продуктових мереж роздрібної торгівлі: METRO, Аuchan, NOVUS, МегаМаркет, ЕКО маркет, Таврія В, VARUS, UltraMarket, Восторг, КОСМОС, супермаркет “Харків”, WINETIME та За Раз. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти і доставляти замовлення максимально оперативно. На сьогодні кур’єрська адресна  доставка доступна у 13-ти великих містах України (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Львів, Житомир, Полтава, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Кривий Ріг), а також у Молдові (Кишинів, Бєльці). Зокрема, компанія здійснює доставку товарів по всій країні (за виключенням тимчасово окупованих територій) через поштові відділення та кур’єрів партнера — логістичної компанії Нова пошта.

ТМ Sensodyne відомий бренд засобів догляду за ротовою порожниною. Торгова марка належить британській групі компаній Haleon, яка є світовим лідером у сфері охорони здоров’я. Провідні бренди групи: Corega, Sensodyne, Panadol, Solpadein, Otrivin, Parodontax і Aquafresh. Імпортер та уповноважена організація в Україні, яка здійснює прийняття претензій від споживача: ТОВ “ХАЛЕОН УКРАЇНА”.

You may also like

Новини компаній

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат ...

Comments are closed.