З 11 липня користувачі сервісу Zakaz.ua у Києві мають можливість замовляти доставку продуктів не лише з супермаркетів, а й поповнювати запаси холодильника найсвіжішими продуктами з найбільшого місця оптової торгівлі ринку «Столичний».

Наймасштабніший в Україні ринок свіжих продуктів «Столичний» – це продовольчий мегаполіс, де працює більше 500 підприємців, які спеціалізуються на виробництві, дистрибуції та імпорті свіжих і заморожених продуктів. На ринку представлений великий вибір соковитих овочів, ягід та фруктів, найсвіжіша фермерська молочна продукція, сире та свіжоморожене м’ясо і морепродукти, запашні та копчені домашні делікатеси, а також різноманітні спеції, горіхи, сухофрукти, соління та інше. Вартість значної кількості представлених товарів суттєво нижча, ніж у супермаркетах. Відтепер ці продукти знову доступні для замовлення онлайн на сайті stolychnyi.zakaz.ua або в мобільному додатку. Асортимент товарів онлайн-вітрини наразі налічує майже тисячу одиниць, проте, вже найближчим часом його кількість має зрости до 5 тисяч найменувань це до рівень довоєнного періоду.

«Нагадаємо, що доставка з ринків – це новий формат послуги, яку Zakaz.ua розвиває з серпня минулого року. До цього часу ми співпрацювали лише з роздрібними продуктовими мережами України. Проте, з початком бойових дій компанії довелося тимчасово поставити на паузу співпрацю з деякими партнерами, у тому числі з ринком «Столичний». Поступово сервіс відновлює роботу з партнерами у звичайному режимі. Наразі для наших Клієнтів вже доступна доставка у 14-ти великих містах України, де ми працюємо з 11-ма ритейл-партнерами», розповідає Андрій Курський, CEO сервісу Zakaz.ua.

Як і раніше, традиційно формуватимуть замовлення професійні комплектувальники сервісу, які збиратимуть всі необхідні товари відповідно до побажань Клієнтів. Можливо також завчасно сформувати списки улюблених товарів як на сайті, так і в мобільному застосунку. Для замовлення попередньо сформованих списків продуктів достатньо декілька кліків.

Перед доставкою всі продукти упаковують у спеціальні термоящики, які зберігають правильний температурний режим. Кур’єри здійснюватимуть доставку у межах та околицях міста з 14:00 до 22:00. Також є можливість самовивозу з ринку, що знаходиться за адресою: Кільцева дорога, 110-А. Оплатити замовлення можна карткою на сайті або готівкою кур’єру за фактом отримання. Загалом сервіс може доставити замовлення будь-якої ваги та об’єму, у тому числі для офісів, готелів та ресторанів. Вартість доставки залежить від суми замовлення. Для клієнтів, що замовляють на понад 2000 грн – доставка безкоштовна.

Працюємо заради Перемоги! Слава Україні!

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Comments are closed.