Поговорімо про секс і про війну. Чи може сексуальність і наше лібідо змінюватись під час війни? Чи нормально в цей час хотіти або не хотіти сексу? Усе це нормально. З ненормального – лише війна. ГО “Жіночий ветеранський рух” та LOVESPACE запрошують жінок та дівчат на лекцію “Сексуальність під час війни”.

Коли:
12.08.2022 о 18:00

Де:
м.Київ, вул. Ярославська, 55 (простір сексуальних знань LOVESPACE).

Як взяти участь:
зареєструватися за посиланням 

Що у програмі:

– Що робити, якщо я не хочу сексу? І якщо я не хочу сексу, а мій партнер – навпаки?
– Що робити, якщо я хочу сексу?
– Чому секс і мастурбація корисні?
– Захищений секс
– Безпечне та приємне використання сексіграшок
– Мастхев класного сексу – лубриканти

Лектори:

  • Олександра Саюк, директорка LOVESPACE
  • Тарас Крупа, засновник LOVESPACE

Протягом останніх місяців більшість із нас зіштовхнулися з максимальним стресом, виснаженням, апатією та емоційними гойдалками, і з цим багажем нам потрібно прийти до порозуміння з власним тілом і емоціями.

Тож ми зберемося у затишному просторі, щоб поговорити про те, що робити зі своїм сексуальним життям зараз, як його покращити, що спробувати нового і як нарешті відчепитися від себе, якщо не хочеться сексу або ж, навпаки, хочеться так, як ніколи раніше. А ще – навчимося дбати про себе і своє сексуальне здоров’я.

Лекцію організовують простір сексуальних знань LOVESPACE та ГО «Жіночий ветеранський рух» в межах проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні» за підтримки Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та фінансування Уряду Швеції.

You may also like

Comments are closed.