За перший тиждень клієнти ПриватБанку відкрили 1 700 нових вкладів Капітал, що дозволяють зихистити гривнєві кошті від інфляції. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, українці вже відкрили у банку таких вкладів на суму майже 6,5 млн доларів США. 

Нагадаємо,  21 жовтня ПриватБанк приєднався до ініціативи Національного банку України та запровадив новий валютний вклад «Капітал», який додатково захистить гривневі заощадження клієнтів у разі подорожчання долара. Для розміщення коштів на вкладі “Капітал” клієнти банку можуть з власної гривневої картки купувати валюту без обмежень суми за офіційним курсом Національного банку.

Відкрити строковий вклад “Капітал” в ПриватБанку можна через Приват24 чи відділення банку у доларах США строком на 6 або 12 місяців. Мінімальна сума вкладу – 500 доларів, максимальна сума одного вкладу не обмежена. Після закінчення строку вкладу, сума вкладу та нараховані проценти автоматично конвертуються з доларів США у гривню за поточним офіційним курсом НБУ та повертаються на ту саму картку, з якої було відкрито вклад. Таким чином заощадження у гривні зберігають свій еквівалент до долара США.

You may also like

Comments are closed.