Восени в Луцьку вартість квартир на вторинному ринку нерухомості в доларах США знизилась в середньому на 10%.

Як повідомила Domik.ua експерт-оцінювальник АН «Волинське агентство нерухомості»Оксана Іванець, найбільші темпи зниження вартості квартир спостерігаються в будинках, які були зведені в колишні радянські часи.

Під час продажу квартир власники готові знижувати вартість об’єкта. За словами брокера, знижка може коливатися від 20 до 50%. «Якщо стартова ціна квартири необгрунтовано завищена, то власники зменшуються вартість до 50%», – повідомила ріелтор.

Оксана Іванець зазначила, що покупці надають перевагу квартирам із базовим ремонтом. Вони вважають, що вигідніше доплатити і купити квартиру з ремонтом, ніж проводити ремонтні роботи самостійно. Експерт стверджує що, на вторинному ринку нерухомості, стабільним попитом користуються одно- та двокімнатні квартири. Найменш затребувані — три- та чотирикімнатні квартири в будинках старого житлового фонду. Це спричинено подорожчанням комунальних платежів та розміром податку на нерухомість.

Читайте також: Ціни на оренду квартир в Луцьку

Ціни на однокімнатні квартири економкласу на вторинному ринку Луцька коливаються від $9000 на околиці і $15000 в центрі міста та районах, що наближені до центру. Однокімнатні квартири покращеного планування цього сегменту можна придбати в межах $18000-$25000 в залежності від району розміщення. Ціни на двокімнатні квартири стартують від $17000 на околиці міста.

Квартири сегмента «бізнес» пропонують у центрі та районах, наближених до центру. Купити однокімнатну квартиру в Луцьку можна за ціною від $25000. Така вартість є актуальною для об’єктів без ремонту. За $33000-$35000 можна придбати аналогічне житло з ремонтом. Двокімнатні квартири коштують від $30000.

Зазначимо, що вказані ціни приблизні, і залежать від багатьох чинників, таких як: район розміщення будинку, його стан і рік зведення та поверх, на якому розміщена квартира.

Источник: domik.ua