За 2022 рік через торгові термінали ПриватБанку українці отримали на касах торгових точок 18,2 млрд грн готівки. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв,  найчастіше українці знімали готівку на касах продуктових магазинів та супермаркетів (72%), а також у аптеках (11%). Найбільш активно сервісом користувалися у грудні – минулого місяця наші клієнти здійснили 2,06 млн операцій та зняли 3,3 млрд грн.

“Сьогодні “Готівка на касі” – не просто зручний банківський сервіс, він допомагає українцям в складні часи, – відзначив Євген Заіграєв. – Для клієнтів це додаткова можливість отримати за необхідності готівку, якщо поруч немає банкомату чи банківського відділення. А нашим партнерам у торговій мережі допомагає економити та спрощувати інкасацію.”

З початку війни мережа партнерів сервісу зросла втричі – з 6 до 19 тисяч. Середній чек зняття готівки на касі за 2022 рік збільшився майже в 5 разів – із 314 до 1570 грн.

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату

ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає ...

Comments are closed.