За прогнозами Світового банку, з 2020 року мав відбутись найбільш різкий спад грошових переказів за останні роки.

Статистика онлайн сервісу грошових переказів TransferGo демонструє протилежне.

Згідно даних НБУ, загальна сума приватних грошових переказів в Україну за перший квартал 2021 року склала 2 514 млн євро, що становить близько 8% номінального ВВП країни.

Топ-5 країн, з яких українці надсилають кошти додому за допомогою сервісу TransferGo, залишаються Польща, Литва, Німеччина, Великобританія та Угорщина. Загальна кількість напрямків для переказів – 160 країн світу.

У 2021 році в порівнянні з 2020 обсяг грошових переказів від українців з країн Європи відмічається суттєвим зростанням, з Литви на 108%, з Німеччини на 72%, з Великої Британії на 152%.

Кількість користувачів онлайн сервісу, які переказують гроші з-за кордону, щороку зростає. За перше півріччя 2021 року відправників коштів в Україну стало більше на 108% порівняно з 2019 роком.

Збільшується й кількість переказів на одного користувача, проте меншими сумами. Наприклад, якщо у 2019 році протягом трьох місяців український мігрант робив 3 перекази, а у 2021 вже 4. Однак, середня сума транзакції в Україну становить 198 євро в 2021, проти 215 євро роком раніше.

Сервіс TransferGo став першим гравцем на ринку міжнародних онлайн платежів. Ми помітили фантастичний приріст українських користувачів. У порівнянні з 2019, ми відмітили 128% зросту и це більшою мірою завдяки українським мігрантам” Даумантас Двілінскас, генеральний директор та співзасновник TransferGo.

Попри багаточисленні та тривалі локдауни в країнах Європи, виклики для багатьох бізнесів, як в Україні, так і закордоном, міграційний рух відновлюється. Згідно з даними Державної прикордонної служби України в 2021 році зафіксовано майже 2 млн виїздів українців в Польшу, яка туристів не приймає уже 1,5 року.”, – ділиться Анастасія Фоменко, регіональний менеджер з розвитку бізнесу TransferGo.

Про компанію

TransferGo – це глобальний онлайн сервіс, що забезпечує дешеві, швидкі та безпечні міжнародні грошові перекази в режимі реального часу. Компанія заснована в 2012 році у Великобританії зі штаб-квартирою в Лондоні. На сьогодні TransferGo обслуговує платежі в 47 країнах Європи, Азії, США, Канади і Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі, Стамбулі і Варшаві.

Компанію номінували як «Найдинамічніший стартап року» у 2018 на TechCrunch Europe Awards та у 2019 отримала премію в номінації “Newcomer 2019”  на конференції Global Payments Day. TransferGo входить до п’ятірки найбільш швидкозростаючих стартапів Великобританії за версією TNW 2019.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply