За прогнозами Світового банку, з 2020 року мав відбутись найбільш різкий спад грошових переказів за останні роки.

Статистика онлайн сервісу грошових переказів TransferGo демонструє протилежне.

Згідно даних НБУ, загальна сума приватних грошових переказів в Україну за перший квартал 2021 року склала 2 514 млн євро, що становить близько 8% номінального ВВП країни.

Топ-5 країн, з яких українці надсилають кошти додому за допомогою сервісу TransferGo, залишаються Польща, Литва, Німеччина, Великобританія та Угорщина. Загальна кількість напрямків для переказів – 160 країн світу.

У 2021 році в порівнянні з 2020 обсяг грошових переказів від українців з країн Європи відмічається суттєвим зростанням, з Литви на 108%, з Німеччини на 72%, з Великої Британії на 152%.

Кількість користувачів онлайн сервісу, які переказують гроші з-за кордону, щороку зростає. За перше півріччя 2021 року відправників коштів в Україну стало більше на 108% порівняно з 2019 роком.

Збільшується й кількість переказів на одного користувача, проте меншими сумами. Наприклад, якщо у 2019 році протягом трьох місяців український мігрант робив 3 перекази, а у 2021 вже 4. Однак, середня сума транзакції в Україну становить 198 євро в 2021, проти 215 євро роком раніше.

Сервіс TransferGo став першим гравцем на ринку міжнародних онлайн платежів. Ми помітили фантастичний приріст українських користувачів. У порівнянні з 2019, ми відмітили 128% зросту и це більшою мірою завдяки українським мігрантам” Даумантас Двілінскас, генеральний директор та співзасновник TransferGo.

Попри багаточисленні та тривалі локдауни в країнах Європи, виклики для багатьох бізнесів, як в Україні, так і закордоном, міграційний рух відновлюється. Згідно з даними Державної прикордонної служби України в 2021 році зафіксовано майже 2 млн виїздів українців в Польшу, яка туристів не приймає уже 1,5 року.”, – ділиться Анастасія Фоменко, регіональний менеджер з розвитку бізнесу TransferGo.

Про компанію

TransferGo – це глобальний онлайн сервіс, що забезпечує дешеві, швидкі та безпечні міжнародні грошові перекази в режимі реального часу. Компанія заснована в 2012 році у Великобританії зі штаб-квартирою в Лондоні. На сьогодні TransferGo обслуговує платежі в 47 країнах Європи, Азії, США, Канади і Латинської Америки з офісами в Берліні, Вільнюсі, Стамбулі і Варшаві.

Компанію номінували як «Найдинамічніший стартап року» у 2018 на TechCrunch Europe Awards та у 2019 отримала премію в номінації “Newcomer 2019”  на конференції Global Payments Day. TransferGo входить до п’ятірки найбільш швидкозростаючих стартапів Великобританії за версією TNW 2019.

You may also like

Leave a reply