З початку воєнних дій в Україні клієнти ПриватБанку отримали через торгові точки понад 1 млрд грн готівки завдяки сервісу “Готівка на касі“. Така послуга дає можливість при покупці товару на касі магазину отримати кошти з вашої банківської картки – від 500 до 6 тис грн. В умовах воєнного стану це безпечніше, ніж пошук банкомату для зняття готівки.

Щоденно операції з видачі готівки здійснюється в 7 тисячах POS-терміналів ПриватБанку. На сьогодні отримати готівку можна на касах 21 національних та  регіональних торгових мереж, аптек та АЗС, серед яких Сільпо, АТБ, Новус, Варус та інші. Також цей сервис підключається зараз і для роздрібних торговельних точок.

Найближчими днями до цієї важливої послуги підключається ще 16 торговельних мереж та АЗС, а 11 проводят тестування технології та готуються до надання послуги.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply