З початку 2023 року українці отримали через ПриватБанк та Payoneer переказів на суму майже 230 млн доларів США, з них кожний десятий переказ здійснено через Приват24. Загалом за 7 місяців року акаунти Payoneer через Приват24 створили понад 10 тис нових клієнтів. 

Щоб підтримати українців, які користуються сервісом ПриватБанку та Payoneer для отримання коштів з-за кордону, з серпня до кінця жовтня 2023 року банк запроваджує спеціальну програму кешбеку. В її рамках нові користувачі акаунтів Payoneer у Приват24 зможуть отримати гарантовані кешбеки до 2500 грн і візьмуть участь у розіграші 50 000 грн, якщо переказали кошти з Payoneer на картку фізичної особи або валютний рахунок ФОП на суму від $500 (в еквіваленті).

Інтегрований сервіс  Payoneer у Приват24 дозволяє клієнтам швидко, зручно та без додаткових комісій переказувати кошти на рахунки та картки ПриватБанк за декілька кліків; зарахування коштів здійснюється в режимі онлайн 24/7, сервіс запиту платежу за надані послуги та можливість відстежувати статус оплати створених вами інвойсів; отримання банківських реквізитів за балансами в USD та EUR, щоб приймати платежі за надані послуги; перегляд історії дебетових транзакцій, виконаних через ПриватБанк. Як зареєструватися та вивести кошти з Payoneer через Приват24 — дивіться у відео.

Про Payoneer

Payoneer — це фінтех-компанія, що надає можливість малим і середнім бізнесам з усього світу здійснювати операції, вести бізнес та зростати у глобальному масштабі. Місія Payoneer полягає в тому, щоб дозволити будь-кому брати участь і досягати успіху в глобальній цифровій економіці. Завдяки створеній Payoneer глобальній фінансовій платформі мільйони малих і середніх бізнесів можуть простіше платити й отримувати гроші, керувати коштами та розвивати свій бізнес.

You may also like

Comments are closed.