За перші три місяці 2023 року за допомогою сервісів ПриватБанку українці отримали з-за кордону 5.9 млн міжнародних грошових переказів. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, за березень 2023 кількість здійснених через ПриватБанк міжнародних переказів зросла на 46% у порівнянні з минулим роком і на 30 % відносно січня та лютого 2023. Загальна сума виплати міжнародних переказів в березні склала $520 млн, що майже дорівнює обсягам надходжень в довоєний період.

За кількістю міжнародних переказів в Україну у 1 кварталі 2023 року, за даними статистики ПриватБанку, лідерами є Італія (40%), Ізраїль (17%), США (8%), Германія (5%) та Польща (5%).

До найбільших «країн-донорів» за сумами грошових переказів за підсумками 1 кварталу 2023 року увійшли США (19%), Великобританія (16%), Ізраїль (12%), Німеччина (8%), Італія (8%) та Польща (3%).

В умовах війни міжнародні перекази в Україні стали все більше діджитальними та зручними для клієнтів. За словами Дмитра Мусієнка, у 1 кварталі 2023 року майже 97% клієнтів ПриватБанку отримували перекази виключно на картки через Приват24 та інші дистанційні канали – банкомати, термінали самообслуговування та контактний центр.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк розпочав благодійний проект поставки критично важливого медобладнання для нейрохірургічних відділень українських лікарень

ПриватБанк у співпраці з Українською асоціацією нейрохірургів розпочав новий благодійний проект для оснащення критично важливим ...

Comments are closed.