За рейтингом туристичного проєкту VodafoneFind&Follow. Village Routes

Напередодні святкових вихідних Vodafone підготував добірку цікавих локацій для подорожей неподалік Києва на основі уподобань користувачів власного туристичного проєкту Find&Follow. Village Routes.

До топ-5 увійшли такі місця:

  • Село Витачів – одне з найстаріших поселень України, де відкривається видовищна панорама Дніпра. Це ідеальне місце для спокійного відпочинку та яскравих фотосесій.
  • Богуславська гранітна яма – мальовниче місце на річці Рось, де скелі з червоного та сірого граніту 10-12 метрів у висоту формують каньйон довжиною 1,5 км. Вчені припускають, що вік скель сягає 2 мільярдів років. Багато хто їде сюди в пошуках спокою та позитивного настрою, як в «місце сили».
  • Бананова ферма у селі Рожни, де понад 15 років вирощують банани, інжир, гуаву, фейхоа, лимони, кавові дерева тощо. Всього – понад 50 сортів тропічних рослин. Записатися на екскурсію можна як групою, так і індивідуально.
  • Парк «Острів сакури» знаходиться у смт Володарка неподалік Білої церкви. Парк розташований на штучному острові посеред річки Рось. Тут висаджено близько 3,5 тисячі рослин, територія доглянута та спроектована для комфорту туристів. Зараз, в час цвітіння сакури, – один з найкращих періодів для відвідування парку.
  • Змієві вали біля сіл Круглик та Ходосівка. Це дерево-земляні укріплення, які простягаються на 1000 метрів з заходу на схід, та утворюють надзвичайно мальовничий ландшафт.

На сайті проєкту Find&Follow у розділі Village Routes є докладна інформація про кожну з локацій, цікаві маршрути з ними на 1-2 дні, а також усі необхідні контакти, додаткові варіанти проведення часу, поради щодо харчування та проживання.

Напрямок Village Routes було створено для підтримки розвитку сільського туризму, місцевих громад та малого бізнесу, а також створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Окрім того, сільські туристичні маршрути є малолюдними та безпечними в умовах поширення COVID-19.

Перелік маршрутів постійно доповнюється новими напрямками, а покриття мережі 4G (LTE 900 МГц) від Vodafone у сільській місцевості дає можливість знаходитись онлайн під час подорожей.

Про Find&Follow

У 2015 році Vodafone запустив соціальний проєкт Find&Follow. City Routes з метою створення цифрової інфраструктури для розвитку туризму в Україні. City Routes – це інноваційні пішохідні туристичні маршрути в містах України. Маршрути візуалізуються за допомогою кам’яних табличок з QR-кодами та кумедними персонажами. Таблички з QR-кодами розміщені біля культурних та історичних пам’яток, кам’яні стрілочки вказують шлях до наступної локації, таким чином складаючи цілісний унікальний маршрут. Туристичні стежки наразі є у семи містах України: Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Ужгороді, Черкасах та Херсоні.

У липні 2020 року, в рамках туристичного проєкту Find & Follow, Vodafone презентував новий напрямок для подорожей – Village Routes. Маршрути Village Routes розраховані на 1-3 дні, їх також можна об’єднувати у довші тури. Туристу пропонуються різноманітні опції – пішохідні маршрути, відвідування музеїв, історичних пам’яток, дегустацій, мальовничих локацій тощо. Пропозиції будуть цікавими як для тих, хто лише починає досліджувати Україну, так і для просунутих туристів.

Наразі сільські туристичні маршрути розроблено для Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Житомирської, Чернівецької, Хмельницької, Київської, Вінницької, Чернігівської, Херсонської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Сумської, Миколаївської, Кіровоградської областей та Чорнобильської зони відчуження.

Усі користувачі туристичного сайту Find&Follow від Vodafone можуть забронювати номер у будь-кому готелі мережі Reikarz зі знижкою 10%. Для цього потрібно скористатись промо-кодом «FindandFollow».

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 31 грудня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 2020 роках перевищили 28,8 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

You may also like

Новини компаній

Наглядова рада ПриватБанку підтвердила пріоритети найкращих стандартів корпоративного управління та ефективного розвитку найбільшого державного банку

Пріоритетами нового складу наглядової ради ПриватБанку є продовження традицій найкращих світових практик корпоративного управління, подальший ...
Новини компаній

Українці зможуть отримати додаткову підтримку, якщо отримують грошову допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк

Українці, які отримують допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк на картку Mastercard, зможуть отримати додаткові ...

Leave a reply