У рамках форуму «Східного партнерства», що проходив у Ризі 21-22 травня, Єврокомісія виділила ґранти в сумі 200 мільйонів євро для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні, Грузії і Молдові.

Фінансова програма діє в рамках угоди про вільну торгівлю з ЄС та цими країнами. Протягом наступних кількох років дана сума буде виділена з бюджету ЄС.

«Цей вклад, як очікується, відкриє шлях для нових інвестицій на суму не менше двох мільярдів євро для малого та середнього бізнесу в трьох країнах», – йдеться в повідомленні Єврокомісії.

МАТЕРІАЛ З ТРАВНЕВОГО НОМЕРУ “ДАЙДЖЕСТ МСБ”

Єврокомісар з політики сусідства та розширення Йоганнес Хан заявив, що ця допомога буде цілеспрямованою і націленою на конкретних представників МСБ. Крім того, він відзначив надання всілякої підтримки для ринкових можливостей тих країн, які погодилися створити ЗВТ з ЄС.

Програма “Східне партнерство” передбачає політичну асоціацію та економічну інтеграцію Євросоюзу з Україною, Грузією, Молдавією, Азербайджаном, Вірменією, Білорусією. Перші три країни торік підписали угоди про асоційоване партнерство з ЄС.

Джерело: http://msb.enarod.org/

You may also like

Leave a reply