Європейський банк реконструкції та розвитку та Європейський союз розширять програму підтримки малого та середнього бізнесу (МСБ) України, Грузії та Молдови.

Про це йдеться у повідомленні на сайті ЄБРР.

Так, на програму підтримки бізнесу «EU4Business» додатково виділять 1,1 мільярди євро. Програма передбачає надання кредитних ліній малим та середнім підприємствам, а також фінансування торговельних операцій.

Наразі обсяг фінансування даної програми становить 380 мільйонів євро.

ЄС водночас розширить грантову підтримку МСБ країн східного партнерства на 58,3 мільйони євро.

Як зазначається у повідомленні, програма «EU4Business» на сьогодні діє в Молдові та Грузії. Найближчим часом в ЄС очікують на її запуск в Україні.

«Ця програма допоможе українським малим та середнім підприємствам отримати вигоду від угоди про вільну торгівлю України з найбільшим ринком збуту у світі — ЄС», — зазначається у повідомленні.

Згідно з даними ЄБРР, починаючи з 2016 року понад 100 грузинських компаній встигли скористатись програмою «EU4Business», сукупно залучивши 60 мільйонів євро. Переважно  кредити спрямовувались на придбання обладнання та розширення виробництва.

Раніше повідомлялось, що ЄБРР додатково виділив Україні 18 мільйонів євро на «теплі кредити».

Джерело: Громадське

You may also like

Новини

Food&NonFoodMaster-2022

Запрошуємо Вас 9 вересня на XIII Міжнародну практичну конференцію Food&NonFoodMaster-2022 «Restart в партнерстві ритейлерів та постачальників ...

Leave a reply