18 лютого 2017 року Ялтинська європейська стратегія (YES) проведе 1-й Український ланч у Мюнхені на тему «Безпека України у мінливому світовому порядку», організований у рамках Мюнхенської конференції з безпеки. Подія об’єднає світових фігур, відповідальних за прийняття рішень, та лідерів думок зі сфери безпеки з метою привертання уваги до викликів, які стоять перед Україною.

Обговорення зосередиться на тому, як зміни в міжнародному порядку впливають на безпекові перспективи України. Яким чином змінюється конфігурація союзників та опонентів України, і як Україна має реагувати на це? Учасники обговорюватимуть шляхи забезпечення безпеки для України – у діапазоні від членства НАТО до нейтрального статусу, який варіант може стати ефективним і реалістичним. В ході бесіди також будуть проаналізовані перспективи Мінських угод – на яких умовах може бути врегульовано конфлікт на Сході України?

У рамках заходу відбудеться панельна дискусія з генералом армії США Девідом Х. Петреусом – директором Центрального розвідувального управління (2011-2012), головою KKR Global Institute, KKR & Co. L.P. та Андерсом Фог Расмуссеном – засновником та головою компанії Rasmussen Global, Прем’єр-міністром Данії (2001-2009), Генеральним секретарем НАТО (2009-2014). Стівен Сакур – ведучий Hard Talk на телеканалі ВВС модеруватиме дискусію.

Серед учасників Українського ланчу в Мюнхені – провідні лідери від політики та бізнесу, експерти та представники засобів масової інформації з України та світу.

Протягом останніх п’ятдесяти років Мюнхенська конференція з безпеки (МКБ) стала головним світовим форумом із обговорення політик безпеки. Щороку у лютому понад 500 відповідальних за прийняття рішень фігур вищого рівня з усього світу, в тому числі, керівники держав, міністри, провідні представники міжнародних та неурядових організацій, а також високопоставлені представники бізнесу, засобів масової інформації, академічних кіл та громадянського суспільства, беруть участь у конференції аби долучитись до активного обговорення сучасних та майбутніх викликів у сфері безпеки.

Ялтинська європейська стратегія (YES) – найбільший на Сході Європи суспільний інститут публічної дипломатії, який підтримує відкритий і рівноправний діалог із глобальних проблем між Європейським Союзом, Україною та іншими країнами. Це незалежна організація, яка була заснована в 2004 році українським бізнесменом та громадським діячем Віктором Пінчуком.

Щорічні Зустрічі YES стали відкритим майданчиком для обговорення та пошуку нових ідей і поглядів щодо шляхів розвитку Європи, України і всього світу. Ці заходи збирають понад 350 політиків, дипломатів, державних діячів, журналістів, аналітиків і бізнесменів із понад 20 країн світу. Діалог щодо глобальних викликів забезпечує ширше бачення внутрішньої ситуації в Україні, її розвитку і перспектив у сучасному світі та визначає її місце на міжнародній карті.

Провідні світові лідери думки представляють своє бачення нинішніх і майбутніх трендів та того, як вони позначаються на Україні. Спікерами форуму були керівники держав та урядів України, Польщі, Литви, Туреччини та інших країн. Серед лідерів думки та політиків вищого рівня, що виступали на щорічних зустрічах YES, були Кофі Аннан, Карл Більдт, Тоні Блер, Гордон Браун, Ричард Бренсон, Білл та Хілларі Клінтон, Найл Фергюсон, Йошка Фішер, Христя Фріланд, Ньют Гінгріч, Герман Греф, Аркадій Дворкович, Йоханнес Хан, Пол Кругман, Алєксєй Кудрін, Леонід Кучма, Юрій Мільнер, Кондоліза Райс, Герхард Шрьодер, Ларрі Саммерс, Радослав Сікорський, Хав’єр Солана, Шаши Тарур, Строуб Телботт, Дональд Трамп, Мохаммад Юнус, Роберт Зеллік та інші.

Офіційний сайт: www.yes-ukraine.org

Контакти для запитів ЗМІ:
E-mail: [email protected]
Тел: +380 44 494 11 48

You may also like

Leave a reply