Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) виділив 30 млн доларів США для Emerging Europe Growth Fund III, LP (EEGF III) − фонду з цільовим розміром у 150 млн доларів США, яким управляє провідна регіональна компанія прямих інвестицій Horizon Capital.

«Ми дуже раді інвестувати через EEGF III переважно в експортно-орієнтовані компанії, що мають коріння в Україні та Молдові, швидко зростають та отримують доходи на глобальних ринках, − повідомила Ярослава З. Джонсон, Президент та Головний виконавчий директор WNISEF. − В Україні відроджується економіка завдяки зусиллям інноваційних молодих людей, які конкурують на міжнародному рівні, виходять на нові ринки, запроваджують найкращі бізнес практики та надихають своїм прикладом інших. Вони є лідерами у таких секторах, як інформаційні технології, легка промисловість, продовольчий сектор та сільське господарство, в які планує інвестувати EEGF III».

«На наш погляд, стратегія EEGF III є дуже привабливою, адже вона відповідає тенденції зростання експорту до Європейського Союзу та інших країн, передбачає інвестиції в компанії, які отримують значну частину своїх надходжень від експорту, спираючись на привабливу структуру витрат і переорієнтацію торгівлі на ринки ЄС. Україна й Молдова продемонстрували вражаюче зростання експорту у першому кварталі 2017 року на 29% та 27% відповідно, що, за нашими очікуваннями, забезпечить чудові інвестиційні можливості новому фонду. Ми дійсно бачимо, що саме ці експортні чемпіони, в яких зацікавлений EEGF III, поєднують у собі унікальну комбінацію вартості та швидкого зростання», − підсумувала пані Джонсон.

Western NIS Enterprise Fund пишається своєю більш ніж 23-річною історією діяльності в Україні та Молдові, протягом якої він інвестував 168 млн доларів США у 118 компаній з більше ніж 25000 працівників та зробив можливим залучення 1,5 млрд доларів в компанії України та Молдови.

«Наша місія завжди охоплювала як підтримку розвитку малих та середніх підприємств в Україні та Молдові, так і залучення додаткового приватного капіталу в регіон, − зазначив Денніс Джонсон, Голова Ради Директорів Western NIS Enterprise Fund (не має родинних зв’язків із Ярославою Джонсон). − Ми дуже раді інвестувати разом з такими провідними фінансовими інституціями, як Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Міжнародна фінансова корпорація (МФК), голландський банк розвитку FMO та німецька інвестиційна корпорація DEG, дочірня компанія KfW, а також іншими поважними інвесторами».

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Він має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. У 2006 році WNISEF пішов шляхом інших підприємницьких фондів, створивши компанію Horizon Capital, яка з того часу залучила більш ніж 700 млн доларів у три фонди під своїм управлінням. З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF забезпечує фінансування інноваційних, високоефективних програм, що спрямовані на здійснення реформ та підтримують Україну та Молдову в цей критичний період, розвиваючи потужну економічну політику та лідерство.

You may also like

Новини компаній

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат ...

Leave a reply