Vodafone оголошує про старт 6-місячної оплачуваної програми стажування Vodafone Career Way 2023 і запрошує студентів 4-6 курсів та випускників ВНЗ розпочати свою кар’єру разом з Vodafone Україна.

Попередні програми стажування довели свою ефективність. Так, програма 2022 року дозволила 56% стажерів отримати пропозицію працювати у Vodafone, доєднатись до команди одного з найкращих роботодавців країни і продовжити свій шлях в компанії.

Програма Vodafone Career Way 2023 передбачає набуття практичного досвіду у шести напрямках компанії:

  • Аналітика даних у маркетингу
  • Аналітика даних у фінансах
  • Аналітика даних у продажах
  • Бренд-менеджмент
  • Продакт менеджмент
  • Закупівлі

Мета програми – надати молодим талановитим фахівцям в Україні можливості для побудови професійної кар’єри, розвивати українську експертизу аналітики даних в сфері телекомунікацій. Vodafone прагне підготувати молодих українців до ефективної роботи та успішного життя в умовах цифрової економіки, що гратиме важливу роль для відновлення країни.

Цього року, як і під час минулого набору – акцент на майбутніх аналітиків даних. Тому серед вимог до майбутніх стажерів не тільки базовий перелік навичок. Перевагою будуть знання основ SQL, Python/R та Tableau/Power BI та аналітичні здібності. Знання англійської – також обов’язкова умова участі у програмі.

Компанія надаватиме перевагу кандидатам з аналітичним складом мислення, креативним та інновативним молодим фахівцям з гарними комунікативними та презентаційними навичками, зі здатністю до швидкого навчання, критичним мисленням та адаптивністю.

Стажери отримають усі переваги працевлаштування у Vodafone: безліч можливостей для професійного розвитку та особистого зростання, а також офіс в серці Києва, гібридний формат роботи, офіційне оформлення та корпоративний мобільний зв’язок.

Набір стартував 27 червня. Щоб потрапити до програми, треба подати заявку на участь на сайті https://career.vodafone.ua/programa-stazuvannya-career-way. За результатами поданих заявок, оцінювальних заходів та інтерв’ю фахівці Vodafone відберуть стажерів, які протягом шести місяців працюватимуть над реальними завданнями у одній з найбільш інноваційних сфер.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 20 країнах та має партнерські угоди з операторами 46 країн. Станом на 31 березня 2023 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 155 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 1 кварталі 2023 року досягли 37 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,4 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в енергетичній, телекомунікаційній, високотехнологічній і будівельній галузях.

Група компаній працює у Нідерландах, Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані та ОАЕ.

Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

You may also like

Comments are closed.