3G від Vodafonе з’явиться у Житомирі вже наступного тижня. 26 липня 2017 року оператор введе у комерційну експлуатацію мережу швидкісного мобільного інтернету в останньому «конверсійному» обласному центрі. Якісним мобільним інтернетом Vodafonе зможуть скористатися ще 270 тисяч українців.

«Житомир чекав цього моменту більше двох років. За цей час ми отримали кілька тисяч звернень від мешканців міста з єдиним питанням “Коли у нас буде 3G?” – коментує технічний директор Vodafonе Україна Євген Фрунза. – Сьогодні я з радістю повідомляю, що зовсім скоро у Житомирі з’явиться швидкісний мобільний інтернет. Це знакова подія не тільки для городян, але і для нас. Житомир – останнє “конверсійне” місто, в якому запускається 3G, і де ми змогли застосувати не тільки європейський, а й власний досвід побудови мережі, придбаний за більш ніж два роки розвитку 3G в Україні».

У червні Vodafone Україна істотно розширив географію 3G покриття, забезпечивши швидкісним мобільним інтернетом рекордну кількість населених пунктів. Справжній 3G і покращена якість голосових послуг стали доступні жителям понад 300 населених пунктів.

За результатами 1 кварталу 2017 року абоненти Vodafone Україна використовували на 142% більше мобільного інтернету, ніж рік тому. Вибухове зростання споживання стало результатом привабливої тарифної політики та найбільших на ринку інвестицій у мережу – інвестиції Vodafone Україна за період з 1 кварталу 2015 року до­ 1 кварталу 2017 року досягли 10,8 млрд грн. і залишаються рекордними для ринку України.

Детальна інформація про 3G покриття доступна на сайті Vodafone.ua

You may also like

Новини компаній

42,1% українських МСБ відзначають брак кваліфікованих працівників: Netpeak Group надає в паблік курси для навчання та адаптації співробітників

Хмарна LMS-платформа АcademyOcean (частина Netpeak Group), надасть українським компаніям безкоштовний доступ до 10 курсів з ...

Leave a reply