Уперше Vodafone виходить на ринок з пропозицією високошвидкісного фіксованого домашнього інтернету для дому  – Vodafone GigabitNet. Абонентів підключатимуть до нової мережі за сучасною технологією GPON (гігабітна оптична мережа), яка забезпечує швидкість до 1 Гбіт/с., що в 10 разів потужніше звичного 100 Мбіт/с. Окрім ультра швидшої передачі даних, технологія забезпечує інтернет в домівці навіть коли відсутнє світло. Потрібно лише підключити до модему звичайний пристрій безперебійного живлення і ви в мережі.

Мешканці Києва, Львова, Одеси й Дніпра вже можуть спробувати гігабітний домашній інтернет від Vodafone.  У 10 разів швидша передача даних забезпечить участь у відеоуроках, організацію онлайн-конференцій та стрімів, перегляд якісного відеоконтенту на різних девайсах абсолютно без підвисань незалежно від кількості людей та одночасно активних ґаджетів вдома. 

«Ми продовжуємо втілювати технологічні інновації в Україні й наразі робимо доступною унікальну технологію передачі даних, яку раніше використовували для власних мережевих об‘єктів. Технологія обрана для забезпечення інтенсивного споживання інтернету, що зростає з геометричною швидкістю щодня. Якщо у світі це зумовлене стрімким розвитком технологій – життя у постійних стрімах,  віртуальна реальність, популярність IoT рішень, то в Україні потреба в активному користуванні інетом викликана ще й війною. Люди працюють з дому, навчаються з дому, і навіть допомагають військовим з дому. Вони дуже, занепокоєні, особливо у великих містах, чи буде працювати інтернет, чи вистачить потужностей мережі, скільки провайдер зможе утримувати роботу послуг на альтернативних  джерелах живлення і т. і., тому що якісний і стабільний зв’язок в нашій країні зараз життєво важливий кожному. Vodafone забезпечуватиме його надаючи доступ до інтернету в тому числі й через мережу GPON», – відзначила генеральна директорка Vodafone Україна Ольга Устинова.

Це одна з найбільш перспективних оптичних мереж інтернет-доступу завдяки надійності та пропускній спроможності. Надалі вона легко модернізується у XGS-PON, яка дозволяє збільшити швидкість передачі даних вже до 10 Гбіт/с. Для цього достатньо буде замінити  абонентське обладнання і канал буде готовий забезпечити потрібну пропускну здатність навіть якщо згодом користувачам знадобиться доступ до ще «важчого» контенту. Технологія майбутнього на якій базуватиметься конект в тому числі технологічний 5 і 6G.

Серед вагомих плюсів GPON:

  • Висока швидкість. При швидкості до 1 Гбіт/с, яку здатний розвивати GPON, фільм у Full HD якості завантажується  приблизно за 3 хвилини, а фільм у форматі Ultra HD (4K) – менш ніж  10 хвилин. 
  • Надійність та бездоганність потокового відео, «живих» трансляцій, сучасного ігрового контенту тощо. Більше не потрібно обмежувати себе в кількості одночасно підключених ґаджетів та інших технологічних приладів
  • Мультисервіс. Користувач може отримати інтернет, телебачення, телефонію, відеоспостереження, управління «Розумним будинком» тощо при підключенні до одного роутера.
  • Енергонезалежність. Завжди на зв’язку, навіть якщо в будівлі не має світла. Активне обладнання розміщується безпосередньо у квартирі, тож для забезпечення безперешкодного доступу в інтернет абоненту достатньо мати джерело безперебійного живлення

Спочатку послуги надаватимуться за акційним тарифом – 125 грн на 6 місяців, далі абонентська плата за високошвидкісний Vodafone GigabitNet складатиме 250 грн/місяць. За аналогічну ціну у багатьох інтернет-провайдерів доступна лише опція 100 Мбіт/с, то ж користувачі  отримують до 10 разів швидший домашній інтернет без додаткових переплат. З деталями можна ознайомитися на сайті Vodafone 

Сучасна технологія потребує використання потужного обладнання, тому компанія надає в оренду роутери, які здатні забезпечити гігабітну швидкість.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 20 країнах та має партнерські угоди з операторами 46 країн. Станом на 31 березня 2023 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 155 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 1 кварталі 2023 року досягли 37 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,4 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в енергетичній, телекомунікаційній, високотехнологічній і будівельній галузях. Група компаній працює у Нідерландах, Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані та ОАЕ. Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.