Vodafone забезпечив постійним доступом до занять онлайн 5000 українських школярів. Компанія оснастила SIM-картами з передплаченим на один рік 4G-інтернетом 5000 планшетів для навчання, які отримали українські школярі. Проєкт задля забезпечення доступу до освіти дітей з-поміж ВПО із соціально вразливих категорій реалізовано спільно з благодійним фондом BGV у партнерстві з німецькою благодійною організацією #WeAreAIlUkrainians і міжнародною організацією Plan International.

«Нашою головною задачею сьогодні залишається відновлення зв’язку після руйнувань та підтримка її працездатності. Незважаючи на серйозні ушкодження та завдяки невтомній роботі зв’язківців, на сьогодні нам вдалось вийти на рівень 90% дієздатності мережі. Ми робимо все для того, аби українці завжди залишались на зв’язку. – коментує проєкт Вікторія Рубан, очільниця відділу зв’язків з громадськістю Vodafone Україна.Більш того, ми продовжуємо розвивати та розширювати нашу 4G мережу, щоб у мешканців маленьких сіл був такий самий доступ до якісної світи, як і у мешканців великих міст. При цьому ми не зволікаємо із допомогою, адже бачимо, з якими труднощами українці стикаються щодня».

Географія проєкту охопила сім областей нашої країни: Київську, Харківську, Дніпропетровську, Житомирську, Миколаївську, Чернігівську та Сумську. Логістичний партнер — компанія Нова пошта — за власний кошт доставила планшети у 518 населених пунктів. 5000 дітей отримали гаджети безкоштовно.

Так, за підтримки Офісу Омбудсмана України у межах проєкту фонд BGV та партнери забезпечили гаджетами 2 353 дівчинки та 2 647 хлопчиків віком від 6 до 14 років. Серед них — діти з інвалідністю, з багатодітних, малозабезпечених і неповних сімей, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

«Допомога дітям та освітні ініціативи — є одними з основних напрямів роботи фонду BGV. Наша благодійна організація вдячна усім партнерам проєкту за можливість надати безкоштовно планшети 5000 дітей з-поміж ВПО. Ми дуже відповідально поставилися до питання цільової дистрибуції гаджетів, в межах підготовки до проєкту за сприяння Офісу Омбудсмана України та зусиллями регіональних соціальних служб було складено переліки родин із дітьми, які відповідали критеріям проєкту. Більше того, нам вдалося допомогти також родинам, які не були діджиталізовані і не могли самостійно подати заявку онлайн. До таких сімей працівники регіональних представництв Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини робили індивідуальні виїзди та допомагали зареєструватися для заповнення заявки. Завдяки ефективному партнерству протягом двох місяців наш Фонд реалізував один із наймасштабніших проєктів вартістю у понад один мільйон євро», — зазначила директорка Благодійного фонду BGV Поліна Алдошина.

За даними UNICEF, загалом від початку повномасштабної війни в Україні навчання було перервано для 5,7 мільйона дітей. І онлайн-навчання стало єдиною можливістю продовжувати освітній процес. Станом на травень 2023 року, згідно зі статистикою Інституту освітньої аналітики, дистанційно відвідували уроки 1,46 мільйона дітей; за змішаною формою навчалися 1,2 мільйона школярів.

За словами міністра освіти та науки Оксена Лісового, станом на кінець липня 2023 року в Україні понад 1,3 тисячі закладів освіти зазнали руйнувань і пошкоджень – понад 300 закладів освіти зруйновано, понад 1000 закладів освіти пошкоджені й підлягають експертизі. Щодня ця цифра може збільшуватися, оскільки війна триває і руйнування освітньої інфраструктури не має тенденцій до припинення.

Vodafone продовжує допомагати населенню

Загалом, з березня 2022 року компанією Vodafone було надано безкоштовних гаджетів та послуг на суму 1,54 млрд гривень. І ще 152 млн гривень перераховано на різні соціальні та гуманітарні потреби (покупка машин швидкої допомоги та медичного обладнання, будівництво укриттів для шкіл, гуманітарні конвої, матеріальна допомога дітям загиблих військових, підтримка студентів, передача комп’ютерної, IT та іншої техніки). Так само компанія долучається і до спільних проєктів, принаймні встановлення альтернативних систем обігріву для пологових будинків в рамках проєкту «Ліга тепла» (https://www.ligatepla.com.ua/). В підтримку мережі та забезпечення її роботи в умовах воєнних дій та блекаутів наразі проінвестовано понад 5,8 млрд грн.

Нещодавно завдяки співпраці Vodafone Україна та БФ “Чисті Серцем” мешканці прифронтових регіонів України отримали аптечки першої медичної допомоги. В рамках проекту було передано 3 368 аптечок першої медичної допомоги загальною вартістю понад 9 мільйонів гривень для цивільного населення прифронтових регіонів України. Допомогу отримали жителі Херсонської, Запорізької, Сумської, Харківської, Донецької та Луганської областей.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 17 країнах та має партнерські угоди з операторами 46 країн. Станом на 30 червня 2023 року Vodafone надає послуги понад 323 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 21 мільйону користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 160 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 2 кварталі 2023 року досягли 39 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,2 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.