Абоненти Vodafone отримали додаткові 12 гігабайт 3G інтернету на території нового покриття

Vodafone Україна забезпечив 3G покриття у найбільших містах Луганської області. 3G мережа оператора введена у комерційну експлуатацію у Сєвєродонецьку, а також у Рубіжному, де раніше не було 3G покриття.

З нагоди запуску 3G в цих містах Vodafone надає їх мешканцям 12 гігабайт швидкісного інтернету без доплат і підключень. Додаткові гігабайти надаються абонентам компанії в Сєвєродонецьку і Рубіжному, які користуються передплаченим зв’язком Vodafone не менше трьох місяців. Більший обсяг якісного інтернету без щоденних обмежень швидкості та додаткових платежів стане доступним автоматично, незалежно від тарифного плану. Кожен абонент отримуватиме по 4 гігабайти швидкісного 3G протягом трьох місяців.

Для того щоб численні абоненти Vodafone у Луганській області користувалися стабільним зв’язком, оператор встановлює втричі більше базових станцій, ніж в середньому по ринку. Ретельно сплановане покриття дозволить забезпечити хороші швидкості мобільного 3G інтернету і якісну роботу голосових послуг навіть з урахуванням великої кількості абонентів. На мережі реалізовано рішення Single RAN, яке дозволить в подальшому запустити 4G у максимально короткі терміни.

Vodafone продовжує інвестувати в розвиток інфраструктури на сході країни. Цієї весни 3G мережа Vodafone з’явилася також у Краматорську, Слов’янську та Маріуполі.

Детальна інформація про 3G покриття доступна на сайті Vodafone.ua.

You may also like

Leave a reply