Vodafone забезпечить безкоштовний зв’язок для евакуйованих з Китаю українців

Vodafone забезпечить безкоштовний зв’язок для евакуйованих з Китаю українців

Vodafone забезпечить безкоштовний доступ до інтернету для евакуйованих з Китаю українців. Інженери компанія оперативно розгортають інфраструктуру, необхідну для забезпечення зв’язку в медичному центрі «Нові Санжари».

«Вперше в Україні ми використовуємо рішення WTTx. Це нове рішення для забезпечення доступу до мобільного інтернету, яке ми зараз тестуємо на нашій мережі. За своїми характеристиками воно повністю замінює фіксований інтернет, забезпечуючи таку ж високу швидкість передачі даних.розповів Сергій Скрипніков, заступник генерального директора Vodafone Україна, кластер Схід. – Наші інженери встановлюють необхідне обладнання, що дозволить евакуйованим і лікарям користуватися безкоштовним швидкісним інтернетом для зв’язку з рідними і близькими. Це обладнання для посилення сигналу, а також роутери для прийому і передачі сигналу на мобільні пристрої».

Роботи проводяться в стислі терміни – в звичайному режимі така робота займає кілька днів, цього разу, враховуючи терміновість і важливість завдання, інженери Vodafone планують розгорнути мережу і забезпечити доступ до швидкісного інтернету в Нових Санжарах протягом доби.

«Організація надійного покриття в районі медичного центру зараз дуже важлива. Ми розуміємо, як важливо людям, яких ми прийняли, залишатися на зв’язку зі своїми близькими. Тому ми оперативно погодили необхідні спільні дії, щоб створити інфраструктуру зв’язку для евакуйованих українців і медичного персоналу»,зазначив голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синегубов.

Стійка пропускна здатність 4G-мережі Vodafone дозволить забезпечити надійне високошвидкісне з’єднання. Таким чином, мережа дозволить також проводити прямі трансляції. Характеристики мережі гарантують швидкість під час прямого включення не нижче необхідного мінімуму в 6 Мбіт/с, чого з запасом вистачає для передачі відео в гарантовано високій якості, без перешкод і з мінімальною затримкою сигналу не більше 15 мс.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 24 країнах, має партнерські угоди з операторами 43 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 30 вересня 2019 року Vodafone надає послуги близько 640 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 21 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2019 роках досягли рекордного на ринку показника в 24,5 млрд грн. На сьогоднішній день Vodafone забезпечує покриття 3G для 86% жителів України, і 4G для більш 66% жителів країни.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19,8 млн клієнтів.

Оставить комментарий