Головними преміями відзначені проекти групи Vodafone у номінаціях «Рекрутинг» та «Винагорода та Визнання»:

  • Проект Recruitment EcoSystem демонструє новий для сфери рекрутингу підхід «precision recruitment», в основі якого лежать технології Big Data та Real Time Marketing, а також застосування максимально широкого спектру сучасних digital інструментів для якісного та швидкого підбору персоналу. Унікальністю проекту є те, що на етапі пошуку персоналу Vodafone застосовує власні розробки та досвід у створенні математичних моделей, що враховують сотні параметрів, та використовує тригерні механізми комунікації на базі системи Real Time Marketing. Це дозволило збільшити показник ефективності рекрутингу з 89% у 2019 році, до 94% у 2021 році.
  • Проект Ліга Супергероїв, реалізований на базі власної роздрібної мережі магазинів Vodafone. Він враховує інтереси та звички співробітників магазинів, найчастіше молодих людей, які віддають перевагу геймерському підходу та духу змагання. Ліга супергероїв створює саме таку атмосферу, пропонуючи співробітникам мотивуючу ідею, драйв та змагання за лідерство у команді. В результаті в 2020 плинність персоналу знизилася на 26%, а показник eNPS зріс на 27%.

«На перший погляд HR – внутрішня справа кожної компанії. Але, в результаті, корпоративні підходи та практики по роботі з талантами, надають сильний вплив на бізнес-клімат галузі та розвиток країни загалом. Тому для відповідальних роботодавців важливо брати участь у формуванні майданчиків, де HR-спільнота має можливість відкрито ділитися власним досвідом та проектами, обговорювати проблеми, ставити питання та спільно знаходити відповіді. Премія HR Awards стала професійним майданчиком, який надихає спільноту на впровадження найкращих світових стандартів. На Конференції HR Pro Awards ми із задоволенням поповнили скарбничку ідей та побачили, що наш досвід також корисний колегам”, – зауважила Надія Сіренко, директор з управління персоналом Vodafone Україна.

HR Pro Awards – всеукраїнська щорічна премія для професіоналів HR. Головне завдання премії – відзначити командні та особисті здобутки представників професії, які сприяють підвищенню рівня професійних практик в Україні.

На різних етапах Премії номінантів оцінювали експерти ринку та журі Премії – понад 50 провідних представників HR спільноти України та СЕО з 15 галузей бізнесу, які мають міжнародну сертифікацію/профільну освіту/MBA.

Детально про премію на сайті hrproawards.com.ua 

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 49 країн. Станом на 30 червня 2021 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйону користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує більше 130 мільйонів IoT пристроїв. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 3 кварталі 2021 року перевищили 30,9 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в різних галузях і країнах. Основні напрямки діяльності – нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі.

Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах.

У кінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

Вам також може сподобатися

Leave a reply