Vodafone Україна визнаний власником 6 та 7 лотів за результатами торгів у рамках тендеру на отримання 4G ліцензій у смугах радіочастот 2510-2520/2630-2640 МГц. Вартість ліцензії становить 631 млн грн.

«Нашим стратегічним завданням було отримати крайній, найбільш «чистий» діапазон, який не конфліктує з іншими користувачами, у тому числі – військовими. Ми задоволені результатами торгів, адже отримали суцільну смугу в 10 МГц, якої нам буде достатньо для забезпечення ємності та безперешкодного будівництва мереж у всіх обласних центрах, включно із Житомиром та Запоріжжям, де є обмеження в інших лотах», – коментує результати торгів генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова.

Технічно оператор готовий до запуску мережі у цьому діапазоні, після отримання ліцензії в кінці березня – на початку квітня заплановані перші запуски 4G, які почнуться у великих містах. Повноцінне покриття оператор зможе розгорнути в липні, після отримання ліцензії у діапазоні 1,8 ГГц, призначеного для забезпечення широкого покриття.

You may also like

Leave a reply