Vodafone оголошує про старт кар’єрної програми Vodafone Career Way 2021 і запрошує студентів 4-6 курсів та випускників вузів розпочати свою кар’єру у Vodafone. Попередня програма стажування дозволила 27 фіналістам отримати пропозицію працювати у Vodafone і доєднатись до команди одного з найкращих роботодавців країни.

Програма Vodafone Career Way 2021 передбачає професійне навчання та оплачуване стажування у п’яти напрямках компанії:

  • Маркетинг (взаємодія з роумінг-партнерами; управління якістю та клієнтським досвідом; SMM)
  • Телекомунікації (планування та розвиток мережі радіодоступу)
  • Фінанси та аудит (системи внутрішнього контролю; аудит; стратегічне планування)
  • Продажі (планування та аналітика продажів за напрямами B2B та В2С)
  • ІТ (розвиток білінгових платформ; управління бюджетом IT проектів та програм)
  • Інновації (Internet of Things, big data, розвиток digital продуктів)

Мета програми – підготувати молодих українців до ефективної роботи та успішного життя в умовах цифрової економіки. Цього року – акцент на майбутніх аналітиків даних. Тому серед вимог до майбутніх стажерів не тільки базовий перелік навичок. Перевагою будуть знання основ SQL, Python/R та Tableau/Power BI та аналітичні здібності.

Набір вже стартував. Щоб потрапити до програми, треба подати заявку на участь на сайті https://career.vodafone.ua/programa-stazuvannya-career-way. За результатами поданих заявок, пройдених тестувань та інтерв’ю фахівці Vodafone відберуть 30 стажерів, які протягом 6 місяців працюватимуть над реальними завданнями у одній з найбільш інноваційних сфер.

Стажування проходитиме в Київських офісах Vodafone. Усі стажери отримають усі переваги працевлаштування у Vodafone: офіційну заробітну плату, корпоративний мобільний зв’язок та безлімітний інтернет, гнучкий графік роботи та віддалені робочі дні.

Учасники кар’єрної програми отримають допомогу професійних кураторів та вже досвідчених випускників програми минулих років. Для членів команди Vodafone відкриті можливості для професійного розвитку та особистого зростання, Mindfulness програма та безліч спільнот на будь-який смак – бігова команда, малювання, волонтерство, інтелектуальні ігри і ще багато корисного та цікавого.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 49 країн. Станом на 31 березня 2021 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйону користувачів фіксованого інтернету та об’єднує більше 123 мільйонів IoT підключень. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 1 кварталі 2021 року перевищили 29,7 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

You may also like

Новини компаній

Наглядова рада ПриватБанку підтвердила пріоритети найкращих стандартів корпоративного управління та ефективного розвитку найбільшого державного банку

Пріоритетами нового складу наглядової ради ПриватБанку є продовження традицій найкращих світових практик корпоративного управління, подальший ...
Новини компаній

Українці зможуть отримати додаткову підтримку, якщо отримують грошову допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк

Українці, які отримують допомогу від міжнародних організацій через ПриватБанк на картку Mastercard, зможуть отримати додаткові ...
Новини компаній

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з “МХП – Громаді” запускає фінансування ветеранського бізнесу

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів спільно з благодійним фондом “МХП – Громаді” презентував ...

Leave a reply