Vodafone відкриє новий флагманський магазин на Хрещатику

Vodafone відкриє новий флагманський магазин на Хрещатику

28 вересня відкриється новий флагманський магазин Vodafone на Хрещатику. Магазин розташований за адресою Хрещатик, 22, в будівлі Головпоштамту.

Простір магазину об’єднав інновації та історію, його творцям вдалося максимально зберегти фасадне і внутрішнє оздоблення будівлі. Загальна площа магазину складає 220 мкв.

Магазин включає кілька функціональних зон:

  • продажу смартфонів, аксесуарів і гаджетів;
  • видачі замовлень з інтернет-магазину;
  • обслуговування клієнтів;

Простір магазину пропонує й кілька нестандартних «острівців». Так, наприклад, в центральній частині розташована інноваційна бренд-зона Samsung, де будуть представлені всі новинки та флагмани бренду. Кожен відвідувач магазину може скористатися безконтактним благодійним терміналом, щоб долучитися до «Доброї справи в подарунок» – благодійного проекту компанії. Проект створений для допомоги дітям, які потребують кардіологічного втручання і післяопераційної реабілітації. А ще в магазин Vodafone можна буде завітати, щоб випити доброї кави. У майбутньому на території магазину працюватиме музей мобільної історії.

Святкове відкриття відбудеться 28 вересня об 11:30. Для перших відвідувачів магазину Vodafone підготував сюрпризи, подарунки та святковий dj-сет. В цей день для всіх відвідувачів будуть діяти супер-ціни: 2499 грн за смартфон Samsung Galaxy J4 2018 при покупці двох аксесуарів, можливість отримати до 50% знижки на смартфони і гаджети, а також розіграш подарунків при покупці на суму від 999 грн. Головним призом стане Samsung Galaxy S10, який можна буде виграти під час відкриття.

Надалі магазин на Хрещатику, 22 працюватиме щодня з 10 ранку до 9 вечора.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 24 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 18 ринках.

Станом на 30 червня 2019 року Vodafone надає послуги близько 640 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 21 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Оставить комментарий