Vodafone Україна відкрив у Києві Vodafone Business Hub – нову територію для спілкування з бізнес клієнтами. Формат Vodafone Business Hub дозволить оператору в співпраці з клієнтами розробляти рішення для бізнесу та спільно знаходити нові підходи до використання телеком послуг.

Vodafone Business Hub працює за адресою: вул. Генерала Алмазова, 2. Сюди переїхав відділ по роботі з корпоративними клієнтами, в цьому просторі також будуть проводитися семінари та конференції для бізнес абонентів оператора. Тут також розробляються нові для України напрямки, такі як послуги на основі Big Data.

«Vodafone Business Hub – це абсолютно новий формат обслуговування бізнесу, середовище для спілкування та співпраці, побудоване на глобальних стандартах роботи Vodafone. Ми працюємо з бізнесом у форматі персональних зустрічей, не тільки пропонуючи наші продукти та послуги, але й виробляючи індивідуальні рішення на основі IoT та Big Data. Тут клієнти також можуть придбати термінали за спеціальними цінами, у нас хороший асортимент», – говорить Андрій Федоров, начальник департаменту бізнес-ринку Vodafone Україна.

Приміщення Vodafone Business Hub розділене на кілька зон: шоурум, де виставлені смартфони та аксесуари до них, зона для обслуговування бізнес клієнтів і переговорні кімнати, які можуть трансформуватися в загальний конференц-простір.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 48 країн та надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 31 грудня 2017 року Vodafone надає послуги 529,1 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 19,3 мільйонам користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

You may also like

Leave a reply