Vodafone Україна запускає послугу IoT Monitor на базі глобальної платформи Vodafone

Vodafone Україна запускає послугу IoT Monitor на базі глобальної платформи Vodafone

20 лютого Vodafone Україна запустила послугу для пакетного управління IoT SIM-картами – IoT Monitor. Рішення реалізовано на базі глобальної IoT-connectivity платформи Vodafone.

Клієнти, які скористаються IoT Monitor, матимуть змогу самостійно управляти усіма IoT-підключеннями:

  • міняти статуси IoT SIM-карт,
  • самостійно змінювати тарифні плани,
  • контролювати використання трафіку,
  • встановлювати ліміти,
  • проводити моніторинг стану SIM-карт,
  • встановлювати параметри нотифікації про зміни,
  • формувати звітність (доступні 37 різних видів звітності),
  • можливість підключення по API.

Користувачам надається можливість підключати до послуги клієнтські програми, а також гарантується безпека передачі даних і технічна підтримка 24/7.

Послуга доступна через єдиний глобальний web-інтерфейс українською, англійською та російською мовами. За допомогою детальної статистики можна перевірити, чи активовано SIM-карти, користування data-трафіком, деталі останніх інтернет-сесій.

Користувач може самостійно побудувати бізнес логіку подій і спланувати нотифікації про різні події, наприклад, у разі втрати картою зв’язку, наближення до ліміту трафіку або блокування картки, якщо її не санкціоновано дістали з пристрою.

IoT connectivity-платформа, на базі якої працює послуга IoT Monitor, розроблена у Німеччині і успішно працює у 42 країнах світу, в тому числі у Великобританії, Іспанії, Німеччині, Нідерландах. Найбільш затребуваною послуга серед таких підприємств, як банки, охоронні служби, підприємства ЖКГ, транспортні та логістичні компанії, а також серед розробників IoT девайсів, агрокомпаній та компаній, які працюють в сфері Smart City.

Детальні умови послуги і тарифи – на сторінці IoT Monitor.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 24 країнах, має партнерські угоди з операторами 43 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 30 вересня 2019 року Vodafone надає послуги близько 640 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 21 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2019 роках досягли рекордного на ринку показника в 24,5 млрд грн. На сьогоднішній день Vodafone забезпечує покриття 3G для 86% жителів України, і 4G для більш 66% жителів країни.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19,8 млн клієнтів.

Оставить комментарий