З квітня цього року мобільний оператор Vodafone став партнером обласного комунального некомерційного підприємства  «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги  та медицини катастроф» та буде обслуговувати 65 бригад ЕМД області.

Окрім вигідних умов співпраці, запропонованих медикам,  головною перевагою Vodafone Україна стала наявність у  Чернівцях центру обслуговування клієнтів. Це означає, що консультанти компанії-оператора  – завжди на зв’язку та  зможуть надати при потребі фахову допомогу клієнтам-медикам.

За словами директора чернівецького центру екстреної медичної допомоги  та медицини катастроф  Єленєва Володимира Володимировича, одну частину карток від Vodafone центр використовуватиме  для забезпечення зв’язком медиків мобільних бригад , іншу – ІОТ-картки – для передачі даних із обладнання автомобілів швидкої медичної допомоги на основний пульт.

Зокрема йдеться про мобільні кардіомонітори у кареті швидкої допомоги:  оперативно передана інформація з цього обладнання дасть можливість краще розуміти стан хворого,  якого транспортують до лікарні, та організувати там для нього відповідну допомогу.

Окрім цього, у квітні  Vodafone Україна забезпечив безкоштовним зв’язком мобільні бригади вакцинації проти Covid-19, які користуються послугами оператора,  та надав безкоштовно кожному медпрацівнику по 10 Гб мобільного інтернету і 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні, включаючи міські мережі.  Перелік номерів телефонів працівників мобільних бригад вакцинації та перелік телефонних номерів медичних працівників регулярно надається Міністерством Охорони Здоров’я. Використовувати безкоштовні хвилини та гігабайти можна протягом 30 днів з моменту їх призначення.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 31 грудня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 2020 роках перевищили 28,8 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

Вам також може сподобатися

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *