Vodafone Україна та УВКБ ООН співпрацюють, щоб надати безкоштовний доступ до мобільного зв’язку найбільш чутливим верствам населення на сході України

Vodafone Україна та УВКБ ООН співпрацюють, щоб надати безкоштовний доступ до мобільного зв’язку найбільш чутливим верствам населення на сході України

У квітні 2020 року Vodafone Україна та УВКБ ООН надали підтримку постраждалим від конфлікту на сході України, забезпечивши безкоштовний доступ до мобільного зв’язку. На підставі даних УВКБ ООН, компанія Vodafone Україна надала безкоштовний зв’язок 2489  людям, які найбільше страждають від наслідків збройного конфлікту та обмежувальних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу в Україні. Це допоможе людям залишатися на зв’язку, поки їх ресурси виснажені, а мобільність обмежена. 

Починаючи з 24 квітня, 2489 людей, які проживають в ізольованих селах уздовж лінії контакту на сході України, отримали безкоштовно 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні або щомісячний пакет послуг: безлімітні дзвінки в мережі Vodafone Україна та 500 МБ Інтернету.

Затяжний збройний конфлікт на сході України призвів до широкомасштабної гуманітарної кризи: 3,5 млн людей потребують гуманітарної допомоги на сьомому році бойових дій. Введення карантинних заходів для подолання поширення Covid-19 створило нові виклики.

Нещодавній звіт УВКБ ООН про вплив обмежень COVID-19 на 119 ізольованих селищ поблизу лінії розмежування на Донбасі, показав, що  51 з них не має доступу до ринків, а в 71 населеному пункті не працює громадський транспорт через карантин. Доступ до поповнення мобільних телефонів зазнав суттєвих обмежень.

«Під час складного періоду пандемії коронавірусу дуже важливо підтримувати найуразливіших людей. В окремих селах 41% членів домогосподарств є старшими за 60 років, 13% – люди з інвалідністю та ті, хто мають хронічні захворювання. Для багатьох із цих людей мобільний зв’язок наразі є єдиним способом спілкування зі своїми лікарями, державними установами, волонтерськими організаціями та, головне, своїми родинами, – зазначив Пабло Матеу, представник УВКБ ООН в Україні.

«З початку введення карантинних заходів Vodafone Україна допомагає своїм клієнтам залишатися на зв’язку та долучається до благодійних ініціатив. Загальна сума допомоги на сьогодні складає 63 млн гривень. Так ми забезпечили безкоштовний доступ до популярних месенджерів та розважально-освітніх сервісів усім клієнтам, надали медикам безкоштовний зв’язок та інтернет, виділили 33 мільйони гривень на закупку апаратів ШВЛ та засобів захисту для лікарень України», – прокоментувала  Ольга Устинова, генеральний директор Vodafone Україна. І додала: «Ми з радістю відгукнулися на прохання УВКБ ООН щодо допомоги мешканцям ізольованих селищ, щоб надати їм можливість зв’язатись з лікарем у разі поганого самопочуття та залишатись на зв’язку з родичами».

УВКБ ООН підтримує гуманітарні зусилля Організації Об’єднаних Націй на сході України, надає притулок та непродовольчі товари, займається питаннями захисту населення та моніторингу потреб. Завдяки такому моніторингу, який було здійснено спільно з партнерською організацією НУО «Проліска» УВКБ ООН визначило потребу у послугах мобільного зв’язку, як однієї з ключових під час пандемії коронавірусу.

Переважна більшість жителів у селищах, де проходив моніторинг, користуються послугами Vodafone та через відсутність доступу до інтернету, а також обмеженість у пересуванні не мають можливості поповнити мобільні рахунки. Саме тому компанія Vodafone Україна надала найбільш чутливим верствам населення на сході України можливість безкоштовно здійснювати дзвінки у період карантину.

Додаткова інформація:

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 24 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 31 грудня 2019 року Vodafone надає послуги близько 625 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2019 роках досягли рекордного на ринку показника в 25 млрд грн. На сьогоднішній день Vodafone забезпечує покриття 3G для 86% жителів України, і 4G для більш 71% жителів країни.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19,8 млн клієнтів.

Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) працює в Україні з 1994 року, захищаючи права біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства. Починаючи з 2014 року Агентство ООН у справах біженців тісно співпрацює з Урядом України та громадськістю у відповідь на нову проблему вимушеного переміщення 1,6 мільйона внутрішньо переміщених осіб (ВПО) зі сходу України та Автономної Республіки Крим. Агентство ООН у справах біженців в Україні надає особам під своєю опікою правову, матеріальну та соціальну підтримку самостійно та у партнерстві з іншими міжнародними та місцевими організаціями. Агентство зосереджує свою діяльність на захисті прав і свобод ВПО, покращенні умов їхнього життя та знаходженні для них довгострокових рішень.

Більше інформації: www.unhcr.org.ua 

Оставить комментарий