Співробітництво заплановано у сферах розвитку інформаційних ресурсів, зв’язку та впровадження цифрових технологій у місті Дніпро.

Vodafone Україна та комунальне підприємство Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» Дніпровської міської ради об’єднали зусилля, щоб створити умови для якісного цифрового розвитку міста Дніпро.

В рамках партнерства підписаний меморандум про співпрацю у сферах розвитку інформаційних ресурсів, зв’язку та впровадження цифрових технологій.

Це партнерство спрямовано на створення сприятливого середовища для цифрового росту міста Дніпро та покращення якості життя мешканців через доступ до передових технологій та інформаційних ресурсів.

Ключові аспекти співпраці включають:

  • Проведення просвітницьких заходів, спрямованих на обмін досвідом в галузі інформаційних технологій;
  • Розвиток програм популяризації цифрових технологій серед освітніх закладів;
  • Сприяння впровадженню інновацій в освітню, наукову та виробничу сфери;
  • Спільна участь у роботі міжнародних форумів та програм.

Першим кроком у співпраці вже стала програма підтримки працівників шкіл міста: співробітники навчальних закладів отримають 50% знижку на рік користування пакетами зв’язку від Vodafone Україна. Детальну інформацію щодо отримання знижки можна дізнатись в адміністрації учбових закладів.

Також планується створення проєкту, спрямованого на розвиток ІТ-галузі через міські спеціалізовані освітні заклади. Пріоритетним напрямком роботи є впровадження високотехнологічних освітніх програм серед профільних математичних ліцеїв міста Дніпра, зокрема, залучення старшокласників та викладачів до курсу Big Data аналітики. 

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 17 країнах та має партнерські угоди з операторами 46 країн. Станом на 30 червня 2023 року Vodafone надає послуги понад 323 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 21 мільйону користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 160 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 2 кварталі 2023 року досягли 39 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,2 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в енергетичній, телекомунікаційній, високотехнологічній і будівельній галузях.

Група компаній працює у Нідерландах, Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані та ОАЕ.

Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

Про Дію

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний та людяний. Усе завжди під рукою у смартфоні. У застосунку Дія можна отримати онлайн-доступ до 14 своїх цифрових документів та 27 сервісів. Також через Дію українці можуть допомогти ЗСУ, купити військові облігації, подати повідомлення про пошкоджене майно та заяву для отримання компенсації на ремонт чи відбудову житла в межах програми єВідновлення, замовити витяги про місце проживання та несудимість, подати заяву на заміну водійського посвідчення, надати копію цифрового документа, підписати необхідні документи Дія.Підписом й багато іншого.

You may also like

Comments are closed.