Vodafone Україна та група Vodafone домовились про подальшу співпрацю

Vodafone Україна та група Vodafone домовились про подальшу співпрацю

Vodafone Group і Vodafone Україна продовжать взаємовигідну співпрацю. В рамках нової угоди українська компанія продовжить роботу під брендом Vodafone протягом наступних п’яти років. Спираючись на глобальний досвід міжнародного телекомунікаційного оператора, Vodafone Україна планує впроваджувати нові технології і розвивати інноваційні послуги в Україні.

Нове стратегічне партнерство надає Vodafone Україна доступ до міжнародної експертизи Vodafone в таких сферах, як ІТ-трансформація, Інтернет речей і послуги на базі 5G. В рамках співпраці також планується запуск національного покриття 4G.

Завдяки співпраці в минулі п’ять  років, Vodafone Україна вже отримала ексклюзивний доступ до низки продуктів і послуг, які відкривають нові можливості для українських клієнтів: доступні роумінгові тарифи, прозорі послуги, високий рівень надійності та безпеки мережі, а також включення України до глобальної IoT-платформі Vodafone, світового лідера в області Інтернету речей.

Як повноправний учасник глобальної програми Vodafone Partner Markets, Vodafone Україна може користуватися особливими умовами кооперації з глобальними постачальниками та телекомунікаційними операторами по всьому світу. Це відкриє нові можливості для українського ринку і дозволить українським клієнтам користуватися всіма перевагами сервісу Vodafone, доступного в багатьох країнах.

Vodafone Group ділитиметься своєю міжнародною експертизою в галузі експлуатації, оптимізації мережі та впровадження високоякісних послуг 4G. Українські компанії зможуть скористатися унікальними розробками Vodafone, такими як екосистема IoT, big data аналітика і хмарні сервіси.

Міжнародний досвід Vodafone в сфері впровадження нових технологій і послуг на базі 4G і 5G відкриє нові можливості для розвитку цифрових сервісів в Україні, дасть поштовх розвитку цифрової економіки в країні і сприятиме виходу українського ринку телекомунікацій на якісно новий рівень.

Як зазначив CEO Vodafone Partner Markets Дієго Массідда: «Ми успішно співпрацювали з Vodafone Україна протягом останніх п’яти років, і раді будемо продовжити нашу співпрацю. Наша залученість в бізнес, показником якої є успішний запуск цілого ряду інноваційних тарифів і послуг під брендом Vodafone, буде приносити все більші вигоди людям і бізнесу разом із впровадженням цифрових послуг і розповсюдженням швидкісного інтернету».

За словами генерального директора Vodafone Україна Ольги Устинової: «Ключовими результатами нашого партнерства стали ефективне будівництво і запуск мереж нового покоління в Україні, а також доступ України до глобальній платформі Інтернету речей. В останні роки Україна фактично імпортувала цифрові технології, платформи та рішення. Сподіваюсь, що наступні кілька років стануть для України вікном можливостей на світовому ринку цифрових рішень. Ми накопичили ґрунтовні знання в області ІТ, IoT і дата аналітики, які можуть користуватись попитом на інших ринках присутності Vodafone».

Вперше компанії уклали розширену угоду про партнерство в 2015 році.

Vodafone

Vodafone – один зі світових лідерів в області телекомунікаційних і технологічних послуг. Компанія має великий досвід в сфері мобільного зв’язку, конвергентних рішень, Інтернету речей, а також у впровадженні мобільних фінансових послуг та цифрової трансформації на ринках, що розвиваються.

Vodafone працює в 24 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країнах і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 31 грудня 2019 року Vodafone надає послуги близько 625 мільйонам абонентів мобільного зв’язку, 27 мільйонам користувачів фіксованого інтернету і 22 мільйонам користувачів ТВ, включаючи всіх клієнтів в спільних підприємствах та асоційованих компаніях Vodafone. 

Vodafone Partner Markets

Команда Vodafone Partner Markets працює над створенням стратегічних альянсів з операторами по всьому світу, пропонуючи широкий спектр глобальних продуктів і послуг, які розширюють охоплення Vodafone на місцевих ринках. Угоди Vodafone Partner Market варіюються від роумінгу та продажу послуг до надання послуг компаніями-партнерами під брендом Vodafone. Vodafone Partner Markets, заснована в 2002 році, на даний час співпрацює з 28 компаніями в 43 країнах.

Vodafone Україна

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2019 роках досягли рекордного на ринку показника в 25 млрд грн. На сьогоднішній день Vodafone забезпечує покриття 3G для 86% жителів України, і 4G для понад 69% жителів країни. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19,8 млн клієнтів.

Оставить комментарий