Vodafone TV: що дивляться українці, залишаючись вдома

Vodafone TV: що дивляться українці, залишаючись вдома

З 16 березня споживання відеоконтенту на Vodafone TV виросло в два рази, також спостерігається постійне зростання користувачів. Перевагу глядачі надають перегляду телеканалів і фільмів. Найбільш популярні телеканали: 1 + 1, Україна 24, Україна, ICTV, Новий канал.

Серед найпопулярніших фільмів і серіалів – «Донбас» Андрія Лозниці та серіали від HBO: «Світ дикого заходу», «Хороший лікар», «Темні початки», «Влада в нічному місті».

Для того, щоб люди могли проводити час на карантині максимально цікаво, створена спеціальна добірка для любителів жанрового кіно #stayhome. Найчастіше серед цієї добірки переглядають соціальну драму «Зелена книга»,  трагікомедію «Арахісовий сокіл» і блокбастер «Джон Вік».

Великою популярністю користується «Всеукраїнська школа онлайн», на перегляд уроків припадає понад 25% переглядів на Vodafone TV. Найпопулярніші – уроки для старших, 10-го і 11-го, класів, а серед дисциплін – алгебра і фізкультура.

Через відсутність свіжих спортивних новин і подій, знизився інтерес до футбольних та інших спортивних каналах.

Також під час карантину змінюються і звички користувачів. Українці зараз йдуть спати на дві години пізніше і пік активності перегляду припадає на 00:00 годин, а починають дивитися ТБ з 10 ранку. Раніше активні перегляди починалися з 17:00.

Портрет користувача Vodafone TV з початком карантину не змінився: 70% – люди віком 18-44, 64% жінки. В основному, Vodafone TV дивляться мешканці великих міст: Київ, Харків, Дніпро, Одеса і Запоріжжя.

Сервіс Vodafone TV доступний для підключення на всіх цифрових пристроях. Додаток Vodafone TV можна безкоштовно встановити на смартфон або планшет з магазинів додатків Google Play (для Android) і App Store (для iOS), на телевізори Smart TV з магазинів додатків Samsung Smart Hub (для Samsung) і LG Smart World (для LG).

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 23 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 18 ринках. Станом на 31 грудня 2019 року Vodafone надає послуги близько 625 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2019 роках перевищили 25,4 млрд грн. На сьогоднішній день Vodafone забезпечує покриття 3G для 86% жителів України, і 4G для більш 71% жителів країни.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19,7 млн клієнтів.

Оставить комментарий