Телеком оператор Vodafone Україна у партнерстві зі Збройними силами України та експертами з медіаграмотності розпочинає інформаційно-освітню програму «Антидот». Мета програми – покращити медіаграмотність українців, навчити наших співвітчизників інформаційній гігієні, допомогти розвивати критичне мислення, щоб таким чином надати «антидот» для протидії інформаційним атакам росії.

Програма «Антидот» передбачає просвітницьку кампанію з інформаційної гігієни з використанням різноманітних ресурсів та майданчиків, зокрема, соціальні мережі, ресурси Збройних Сил України, громадських ініціатив та медіа. Практичний етап кампанії допоможе систематизувати та закріпити інформацію, отримати досвід застосування на практиці нових знань, правил та порад за допомогою квестів, ігор, опитувань та практичних завдань. Наразі партнери працюють над створенням комплексної освітньої програми.

Інформаційно-освітня програма «Антидот» є відкритою для партнерства. Окрім Vodafone Україна та ЗСУ до неї долучилися Альона Романюк, головна редакторка проєктів «НотаЄнота» і «По той бік путінської брехні» та Оксана Мороз, засновниця ініціативи з інфогігієни «Як не стати овочем». Щоб доєднатися до партнерства у програмі, пишіть на електронну адресу: [email protected]

За словами Генеральної директорки Vodafone Україна Ольги Устинової: «Ми бачимо, що ворог активно використовує дезінформацію як зброю. Інформаційні атаки є одним зі способів ведення гібридної війни, які можуть бути не менш небезпечні ніж фізичні. Vodafone робить усе можливе і неможливе, щоб у людей по всій Україні був зв’язок і можливість вчасно отримати правдиву інформацію. Для більш ефективної роботи над підвищенням інформаційної гігієни людей ми вирішили об’єднатися з Управлінням стратегічних комунікацій ЗСУ та експертами з медіаграмотності».

«Збройна агресія, розв’язана російською федерацією проти України ще з 2014 року, передбачає не тільки застосування традиційних збройних сил, незаконних збройних формувань, але й операції у політичній, економічній соціальній та інших сферах національної безпеки. Основним інструментом таких операцій є інформаційні впливи. Ворог намагається досягти успіху, використовуючи всі можливі засоби. Захист від таких інформаційних впливів можливий тільки шляхом проведення комплексних заходів з боку української держави, Сил безпеки і оборони та українського суспільства. Стійкість нашого суспільства до ворожих інформаційних впливів формується за рахунок знань і досвіду. Саме на поширення таких знань і використання досвіду людей, які фахово займаються інформаційною безпекою, спрямована наша співпраця», – зазначає головний спеціаліст Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України полковник Тарас Дзюба.

«За 430 днів війни ми проаналізувати і спростували понад 2000 фейків та вкидів, хоча їх насправді набагато більше. Російська пропаганда як багатоголова гідра, чиї голови наразі спрямовані на те, щоб підірвати нас зсередини за допомогою інфовкидів, фейків та маніпуляцій. Протистояти цій інформаційній навалі можна тільки обʼєднавши зусилля військових, бізнесу, експертного середовища та громадянського суспільства», – говорить головна редакторка проєктів «НотаЄнота» і «По той бік путінської брехні» Альона Романюк.

Оксана Мороз, засновниця ініціативи з інфогігієни: «Як не стати овочем» додає: «Інформаційна гігієна лежить в основі нашої стійкості, як країни, суспільства та кожного персонально. Війна та пандемія проілюстрували її важливість та нагальність формування. Це велика і комплексна задача, яку можна вирішити тільки через координацію зусиль».

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 20 країнах та має партнерські угоди з операторами 46 країн. Станом на 31 березня 2023 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 155 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 2022 роках досягли 36 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються близько 15,4 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в енергетичній, телекомунікаційній, високотехнологічній і будівельній галузях.

Група компаній працює у Нідерландах, Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані та ОАЕ.

Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк випускає спеціальні картки для отримання державних коштів на оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки

1 червня ПриватБанк приєднався до експериментального державного проекту єОздоровлення – монетизації послуг на оздоровлення та ...

Comments are closed.