Vodafone Україна та МБФ «Українська Біржа Благодійності» об’єднують зусилля для допомоги дітям із вадами серця в рамках благодійної програми «Добра справа у подарунок».

До партнерів благодійного проекту Vodafone «Добра справа у подарунок» приєднався МБФ «Українська Біржа Благодійності».

Ідея проекту полягає в тому, що кошти, які раніше планувалися для придбання подарунків клієнтам на свята, Vodafone направляє на допомогу дітям, які потребують термінової складної операції з усунення вродженого пороку серця. Після хірургічного втручання діти отримують можливість жити здоровим повноцінним життям.

У програмі беруть активну участь клієнти Vodafone, направляючи накопичені під час користування мобільним зв’язком бонуси на реалізацію благодійного проекту.

«Завдяки нашим клієнтам, які активно обмінюють бонуси на “Добру справу у подарунок”, ми можемо допомогти вдвічі більшій кількості дітей, давши їм можливість жити здоровим повноцінним життям. Тому ми прийняли рішення розширити коло партнерів нашої благодійної програми. Ми раді, що до цієї ініціативи приєднався наш партнер – МБФ “Українська Біржа Благодійності”. За час нашої співпраці 9 дітей вже отримали допомогу і це тільки початок», – зазначила Вікторія Рубан, начальник відділу зв’язків з громадськістю Vodafone Україна.

«Хвороби серця – одна з головних причин дитячої смертності в Україні. Але завдяки абонентам Vodafone Україна, ми можемо це змінити! “Добра справа у подарунок” це унікальний проект. Абоненти Vodafone Україна можуть рятувати життя дітей зі складними вадами серця, завдяки бонусам, які вони отримують за користування послугами оператора мобільного зв’язку. Дякуємо всім, хто вже став або тільки планує стати частиною проекту “Добра справа у подарунок”. Разом з вами і БФ “Серця Майбутнього”, який з 2012 року активно допомагає лікарям Національного інституту серцево-судинної хірургії ім Амосова, ми даємо шанс дітям з малозабезпечених українських сімей на повноцінне життя. Ваша допомога – це сотні врятованих дітей», – каже Ірина Гуцал, директор МБФ «Українська Біржа Благодійності».

160 дітей отримали допомогу і стали здоровими завдяки благодійній програмі Vodafone «Добра справа у подарунок». Перша операція в рамках програми була проведена у вересні 2011 року.

Програма реалізована за участю Інституту Серця МОЗ України та Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова. Допомогу отримують діти з різних куточків України.

Про Vodafone

Vodafoneодна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 31 грудня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 2020 роках перевищили 28,8 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

Українська Біржа Благодійності

«Українська Біржа Благодійності» міжнародний благодійний фонд, який з 2012 року забезпечує роботу першої української благодійної фандрайзингової платформи dobro.ua. Забезпечуючи прозорість і підзвітність, платформа дозволяє благодійникам бути впевненими, що їх пожертви отримають безпосередньо ті, хто потребує допомоги. За 9 років ефективної роботи фонд залучив на благодійність більше 355 млн грн, підтримав понад 6 000 соціальних і благодійних проектів і став переможцем і лауреатом головних українських благодійних конкурсів і рейтингів.

You may also like

Leave a reply