Подія відбудеться 12 жовтня 2021 року і буде транслюватися онлайн на Facebook cторінці школи.

У Big Data Lab Welcome Day візьмуть участь data science експерти, студенти школи та ментори-викладачі, які не лише познайомляться з майбутніми студентами, а й розкажуть про інсайти професії та актуальні тренди data science напрямку.

Наприкінці відбудеться панельна дискусія на тему: Сучасна освіта і сучасні професії. Роль аналітики великих даних у світі і у майбутньому”.

Теми доповідей:

 • Олександра Богуславська. Засновниця та СЕО Data Science UA

“Професії Data Science. Тенденції попиту на спеціалістів у світі і в Україні. Цікаві інсайти рекрутингу у Data Science”.

 • Володимир Рибалко. Керівник департаменту Customer Value Management (Big Data), Vodafone
  “Використання Data Science у Vodafone. Вимоги до спеціалістів”.
 • Олег Чертов. Професор, доктор технічних наук, завідувач кафедри прикладної математики НТУУ “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”

“Роль математики у Data Science професіях”.

 • Вероніка Тамайо Флорес. Head of Consulting, Data Science UA

“Еволюція професії Data Science – що було, що стало, куди все рухається?”

 • Ігор Омельчук. Випускник школи Big Data Lab
  Життя після школи. Досвід працевлаштування за фахом. Вплив навчання на професійний розвиток”
 • Софія Швець. Студентка поточного курсу Vodafone Big Data Lab
  “Досвід перших місяців навчання. Враження від навчального процесу, виклики, найбільш цікаві моменти”.

Посилання на трансляцію: https://fb.me/e/1JmXP2kxM

Про Big Data Lab

Big Data Lab – це комплексний інтенсивний курс з підготовки data science спеціалістів, який передбачає вивчення фундаментальних математичних дисциплін з аналізу даних, доменну експертизу і практику з реальними знеособленими великими даними Vodafone.
Сайт: bigdatalab.com.ua

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 49 країн. Станом на 30 червня 2021 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйону користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує більше 130 мільйонів IoT підключень. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 2 кварталі 2021 року перевищили 30,3 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються близько 19 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в різних галузях і країнах. Основні напрямки діяльності – нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі.

Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах.

У кінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply