Vodafone продовжив підтримку Lifeline Ukraine. У 2019 році компанія долучилась до проекту підтримки психічного здоров’я українців Lifeline Ukraine та відкрила для своїх абонентів короткий номер 7333 для дзвінків на гарячу лінію.

Гаряча лінія була створена в першу чергу для ветеранів та їх близьких з метою запобігання самогубствам, та аудиторія абонентів розширилась. Наразі психологічну допомогу за коротким номером 7333 може отримати кожен абонент Vodafone, який цього потребує. Дзвінок безкоштовний.

Основним завданням психологів-консультантів на гарячій лінії є попередити розвиток кризової ситуації, запобігти виникненню і підвищенню ризику суїцидальної поведінки, якщо такий існує, надати конкретні інструкції абоненту щодо зменшення емоційної напруги, допомогти віднайти і мобілізувати ресурси задля вирішення проблем, які спровокували кризову ситуацію. Гаряча лінія працює 24 години на день, 7 днів на тиждень.

«Vodafone Україна був першим оператором, який приєднався до цієї ініціативи партнерів. Наразі ми бачимо, наскільки це рішення було важливим для українців. За 2022 рік лінія отримала понад 21 000 звернень. Це на 110% більше ніж було отримано звернень у 2021 році. Попит на психологічну підтримку зростає надалі: понад 25 000 звернень надійшли лише за 6 місяців цього року. Ми продовжуємо підтримувати Lifeline Ukraine та прагнемо, щоб завдяки технологіям зв’язку кожен наш абонент міг отримати необхідну допомогу, як медичну, так і психоемоційну», – відзначила Вікторія Рубан, очільниця відділу зв’язків з громадськістю Vodafone Україна.

Слід зазначити, що команда фахівців Lifeline Ukraine пройшла навчання у провідних міжнародних фахівців Ізраїлю, США та Європи з роботи в телефонному консультуванні, превенції суїцидів та кризового психологічного консультування й постійно проходить внутрішнє навчання та супервізії в організації.

Гаряча лінія працює з серпня 2019 року. Станом на сьогодні фахівцями лінії надано понад 70 тисяч консультацій.

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 17 країнах та має партнерські угоди з операторами 46 країн. Станом на 30 червня 2023 року Vodafone надає послуги понад 323 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 21 мільйону користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 160 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 2 кварталі 2023 року досягли 39 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,2 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.