Vodafone оголосив про масштабне оновлення тарифів, презентувавши нову національну лінійку Joice, яка відтепер стане основною тарифною пропозицією оператора.

Користувачам нових тарифів Joice Start, Joice Pro та Joice Max не треба шукати Wi-Fi, щоб подивитись серіал на Netflix, замислюватись, скільки залишилось гігабайт, або скільки коштуватиме дзвінок на мережу іншого оператора.

За фіксовану абонплату користувач отримує все, що йому необхідно для зв’язку та інтернету. В новій лінійці Vodafone спробував врахувати всі поточні потреби абонентів, тому:

– кількість популярних застосунків з безлімітним трафіком збільшено до 38;

– ще більше гігабайт мобільного інтернету;

– ще більше хвилин для дзвінків на всі мережі.

Окрім того, в усіх нових тарифах Joice діє акція «Доступний роумінг у подарунок», в рамках якої надається 10 ГБ інтернет-трафіку та 100 хвилин для спілкування. Строк дії акції для нової лінійки Joice з 10.02.2023 по 30.06.2023.

Стартові пакети з новими тарифами легко знайти на полицях через новий дизайн – на обкладинках зображені українки в національних костюмах. Цей яскравий образ також використовується в усіх рекламних проявах тарифної лінійки.

«Минулий рік кардинально змінив запит та вимоги українців щодо мобільного зв’язку. Те, що було важливо раніше, зараз відходить на другий план. Змінились канали отримання інформації – ми бачимо, що нині переважають Telegram, YouTube, TikTok, Instagram. Змінились пріоритети: якщо раніше при виборі оператора люди орієнтувались більше на своє коло спілкування або ціну, то сьогодні вирішальними є такі речі як покриття та наявність додаткових пропозицій – таких, як безлімітний трафік на сервіси, якими користуєшся щодня, та доступний роумінг, – коментує оновлення тарифів Андрій Отрощенко, директор з маркетингу Vodafone Україна. – В таких умовах найбільшою популярністю останнім часом користується наш тариф Joice. Він вже переріс своє молодіжне позиціонування та здобув прихильників серед аудиторії різного віку. Тому в свої оновленій версії це справді народний тариф».

В лінійці Joice наразі три тарифи: Joice Start, Joice Pro і Joice Max:

 Joice StarJoice ProJoice Max
Вартість стартового пакету150 грн,
перший пакет послуг вже включено в тариф
200 грн, перший пакет послуг вже включено в тариф250 грн, перший пакет послуг вже включено в тариф
Дзвінки на всі мережі800 хв,  далі – безліміт в мережі Vodafone та 0,60 грн/хв на номери інших операторів1 200 хв, далі – безліміт в мережі Vodafone та 0,60 грн/хв на номери інших операторів1 600 хв, далі – безліміт в мережі Vodafone та 0,60 грн/хв на номери інших операторів
4G15 ГБ25ГБ40ГБ
Застосунки с безлімітним трафіком38 топових застосунків: Apple Music, Apple TV, YouTube, YouTube Music, Netflix, MEGOGO, SoundCloud, Deezer, Spotify, Shazam, Instagram, Facebook, Pinterest, Twitter, LinkedIn, Snapchat, TikTok, Likee, Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Hangouts, Google Classroom, Google Meet, Zoom, Skype for Business, FaceTime, Microsoft Teams, WeChat, Всеукраїнська школа онлайн, SWEET.TV, Дія, Дія TV, Duolingo, Coursera, Reddit, Canva
Абонплата180 грн/4 тижні230 грн/4 тижні300 грн/4 тижні

Якщо ви придбали стартовий пакет, встановіть SIM-картку в свій мобільний пристрій, наберіть 111 або просто зайдіть в інтернет та одразу користуйтеся пакетом послуг на 4 тижні. Детальна інформація про тарифи – www.vodafone.ua

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні та має партнерські угоди з операторами 47 країн. Станом на 30 вересня 2022 року Vodafone надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 159 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж швидкісного в 2015 – 3 кв. 2022 року перевищили 34 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 15,8 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють у різних галузях і країнах. Основні напрями діяльності: нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі.

Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах.

Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

You may also like

Comments are closed.