У квітні 2017 року Vodafone починає працювати під оновленим брендом в Україні та надавати послуги на основі технології 4G. Глобальні зміни будуть відображені у новій стратегії, слогані та фірмовому стилі.

«Україна на порозі істотних змін. Запуск 4G – це не просто нова точка росту для операторів і нові послуги для клієнтів. Ми поділяємо впевненість Vodafone у тому, що нові технології – основа позитивних змін в суспільстві та поліпшення якості життя, і Україна сьогодні готова до цих змін, – пояснює генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова. – Прояв нової стратегії бренду українці відчують і в нових технологіях, послугах та у новому середовищі взаємодії з клієнтами».

Репозиціонування поширюється на 36 країн, де представлений бренд Vodafone, включаючи Україну. Вперше концепція оновленого бренду була презентована у Лондоні восени 2017 року.

Головний фокус оновленого бренду Vodafone – оптимізм щодо майбутнього – відображений у новому слогані: The future is exciting. Ready? В Україні буде використовуватися і англійське звучання, і українська версія: «Майбутнє викликає. Ready?».

У новому фірмовому стилі акцент зроблено на фірмовому знаку, який стає центральним графічним елементом усіх зображень. Логотип буде представлений у новому 2D-дизайні та замінить об’ємне зображення, яке використовувалось раніше.

Стратегія позиціонування бренду й рекламні кампанії були розроблені на основі масштабного дослідження «Оптимізм щодо майбутнього», проведеного у 14 країнах світу.

The future is exciting. Ready?

Підґрунтя для оптимізму стосовно майбутнього. Дослідження

Vodafone опитав близько 13 000 чоловік у 14 країнах, щоб оцінити, наскільки люди оптимістичні – або песимістичні – щодо своїх майбутніх перспектив. Дослідження, проведене компанією YouGov, показало, що:

  • Люди різного віку вважають, що технологічні інновації стануть причиною позитивних змін протягом наступних 20 років;
  • Аудиторія 18-24 років найбільш оптимістично налаштована до майбутнього: 62% опитаних молодих людей вважають, що рівень життя покращиться через 20 років у порівнянні з сьогоднішнім днем;
  • Респонденти в цілому у всіх вікових групах вважають, що їх рівень життя і рівень життя їх дітей покращиться протягом наступних 20 років.

На замовлення Vodafone консалтингова компанія Futerra (https://www.wearefuterra.com) визначила 10 найбільш вагомих трендів, які здатні трансформувати наш спосіб життя і робочий процес. Футурологи з п’яти країн виділили такі технологічні розробки як основні чинники впливу на майбутнє:

  • 3D-друковані компоненти для будівництва, з 4D-друкованими компонентами – елементами, які з часом можуть трансформуватися, в залежності від мінливих потреб, у житло;
  • п’ятикратне збільшення глобальної потужності виробництва електроенергії завдяки використанню «чистої» енергії, такої як сонячні панелі, які будуть розміщені не лише на дахах. Вікна, стіни й навіть автомагістралі будуть покриті сонячними панелями;
  • персоналізована інвазивна медицина: тривимірний біодрук органів та кінцівок;
  • нові системи громадського транспорту, що з’єднують міста з поїздами зі швидкістю до 600 миль на годину (966 км/год);
  • великомасштабні проекти зі збереження води, включаючи збір опадів, поповнення запасів підземних вод і поліпшення опріснення води, що допоможе змінити життя 1,2 млрд людей, які мешкають в районах з обмеженими запасами водних ресурсів;
  • триразове збільшення підключених пристроїв в сільському господарстві, що призведе до збільшення врожайності в поєднанні з розробкою нових джерел білка.

Довідка. Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 48 країн та надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 31 грудня 2017 року Vodafone надає послуги 529,1 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 19,3 мільйонам користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

You may also like

Leave a reply