Vodafone Україна забезпечив 4G покриття на 98% довжини основних міжнародних автошляхів. Про це повідомила генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова під час спільного брифінгу Міністерства цифрової трансформації, Держспецзв’язку, НКРЗІ, УДЦР, Vodafone та Київстар. Виїзний брифінг був присвячений перевірці якості покриття 4G міжнародних автошляхів.

«Ми розуміємо, наскільки важливо з’єднати великі міста не лише добрими дорогами, а й швидкісним інтернетом. Ми інвестували загалом у покриття швидкісного інтернету десятки мільярдів гривень і виконуємо наші ліцензійні зобов’язання раніше за визначений термін. Сьогодні чотири основні міжнародні автодороги – Київ-Львів, Київ-Одеса, Київ-Дніпро та Київ-Харків – вкриті швидкісним мобільним інтернетом на 98%. Загалом дороги міжнародного масштабу – наразі на рівні 80%. Ми плануємо і цього року прискоритися у будівництві, не орієнтуючись лише на ліцензійні умови, оскільки підтримуємо цифрову стратегію держави щодо виходу у діджитальний простір, адже за цим стоїть майбутній розвиток нашої країни».

Цього року Vodafone запланував встановити ще 500 базових станцій, які забезпечуватимуть покриття 4G на автошляхах.

Згідно з ліцензійними умовами, оператори мають покрити швидкісним мобільним інтернетом усі міжнародні дороги до кінця 2022 року, всі національні – до середини 2024 року. Відповідно до встановлених показників якості, на 95% протяжності доріг має виконуватися вимога за швидкістю – 2 Мбіт/с, інші показники – на 90% протяжності. При покритті використовується технологія IMT, яка передбачає використання як 3G, так і LTE/4G.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 52 країн. Станом на 30 вересня 2021 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйону користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує більше 136 мільйонів IoT пристроїв. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 3 кварталі 2021 року перевищили 30,9 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в різних галузях і країнах. Основні напрямки діяльності – нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі.

Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах.

У кінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

You may also like

Leave a reply