10 квітня 2021 року в рамках екологічного проєкту «Greening of the Planet» планується висадження 1 мільйона дерев у 100 країнах світу. Vodafone Україна долучився до ініціативи та надає проєкту інформаційну підтримку, а також залучає співробітників і клієнтів компанії до участі у висадженні дерев. Адже телеком-оператор розділяє ідеї організаторів та підтримує ініціативи щодо популяризації бережливого ставлення до природи, економного споживання ресурсів, належної утилізації сміття тощо.

Акція з висадження мільйону дерев проводиться вдруге. Минулого року ініціатива була реалізована 17 жовтня лише на території України. В ній взяли участь понад 50 тисяч людей, які за добу висадити понад 2 млн дерев та встановити рекорд України.

Цього року організатори еко-ініціативи вирішили розширити географію проєкту та залучити до озеленення планети понад 100 країн. Адже ціллю проєкту «Greening of the Planet», окрім привернення уваги до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми планети, є формування позитивного іміджу України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей.

Щоб взяти участь в ініціативі потрібно посадити дерево, зробити фото та зареєструватись на сайті за посиланням: https://greeningplanet.org/tree/. Організатори закликають обов’язково доглядати за посадженим деревом, щоб витрачені зусилля не стали марними.

У кожній з областей України є визначені співорганізатори проєкту «Greening of the Planet», до яких можна звернутися за порадою, консультацією чи допомогою в організації висадження дерев. Список та контакти співорганізаторів доступні на сайті проєкту.

Після закінчення акції всі висаджені дерева будуть розміщені на геолокаційній мапі проєкту.

Про проєкт «Greening of the Planet»

Організатором проєкту «Greening of the Planet» («Озелененння планети») є український Благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Сергій Гайдайчук – президент найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» та Ганна Крисюк – президент міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club». Проєкт реалізовується за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, Міністерства закордонних справ України та Державного агентства лісових ресурсів України.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 30 вересня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 3 кварталі 2020 року перевищили 28,1 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply