З перших тижнів війни абоненти Vodafone отримують можливість безкоштовно користуватись послугами у роумінгу.

Результатом відданої роботи команди українського Vodafone та співробітництва й активної підтримки з боку зарубіжних операторів стала послуга «Доступний роумінг». Послуга діє з 28 лютого і надає 400 МБ мобільного інтернету та 60 хвилин для вхідних / вихідних дзвінків в Україну та на номери в країні перебування протягом 30 днів. Перше підключення послуги безкоштовне. Нині послуга діє у 27 країнах.

Також усі абоненти Vodafone у цих 27 країнах отримають безкоштовно щодня по 100 МБ інтернету та безлімітний меседжинг у Skype, Viber, WhatsApp (тексти і зображення). Загалом це приблизно до 3 ГБ мобільного інтернету на місяць за кордоном.

Щоб підтримати наших громадян, які змушені були шукати прихисток в країнах Європи через повномасштабну військову агресію рф, Vodafone вже підключив своїм клієнтам безкоштовні послуги у роумінгу на загальну суму 38 мільйонів гривень. Наразі компанія працює над розробкою та впровадженням нової, більш сталої пропозиції для українських громадян, які змушені тимчасово перебувати в інших країнах.

Нагадаємо, що в 2015 році Vodafone впровадив послугу «Роумінг як вдома», першим з українських операторів зробив роумінг у Європі доступним і зручним для українців.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 52 країн. Станом на 31 грудня 2021 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйону користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує більше 142 мільйонів IoT пристроїв та платформ. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 3 кварталі 2021 року перевищили 30,9 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в різних галузях і країнах. Основні напрямки діяльності – нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі.

Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах.

У кінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

Вам також може сподобатися

Comments are closed.