Vodafone і Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського домовились про партнерство. Разом ВНЗ і компанія розроблятимуть й будуть впроваджувати проєкти та ініціативи, що сприятимуть створенню єдиного науково-освітнього середовища з компанією, що представляє реальний сектор економіки.

Загальними цілями співпраці є розвиток освіти й наукового потенціалу країни, інтеграція накопичених знань приватного сектору у навчальні програми для студентів, а на практиці –  можливість поділитися технічною експертизою, знайомство із «внутрішньою кухнею» компанії.

В рамках розпочатої співпраці експерти Vodafone вже провели перший вебінар, присвячений розвитку кар’єри.

Vodafone і КПІ співпрацювали й раніше, студенти регулярно брали участь у програмах стажування і продовжують будувати кар’єру в компанії зараз. В університеті є факультет Телекомунікацій і Радіофізичний факультет. Тож, Vodafone є одним із роботодавців – замовників кадрів, зацікавленим у кваліфікованій підготовці й розвитку молодих спеціалістів – майбутніх співробітників компанії.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 31 грудня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 2020 роках перевищили 28,8 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply