ГО “Смарт освіта” оголошує набір на безплатні онлайн-заняття для учнів 5–11 класів – внутрішньо переміщених осіб, які потребують додаткової підготовки з англійської мови, математики й української мови.

Аби зареєструватися, заповніть цю форму.

Онлайн-заняття відбуватимуться з 18 липня до 21 серпня.

Ці заняття допоможуть дітям – внутрішньо переміщеним особам наздогнати шкільну програму, пропущену внаслідок війни. Навчання проводитимуть професійні педагоги.

Заняття відбуватимуться у групах. Кожна група вивчатиме всі три предмети. Загальний обсяг занять – до 9 годин на тиждень.

Навчання здійснюється за підтримки Фундації освіти та співпраці (EDUCO) в межах проєкту: “Освітня і рекреаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб шкільного віку”.

Нагадаємо, команда ГО “Смарт освіта” також запрошує учнів на пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями. Якщо ви бажаєте, щоби ваша дитина долучилася до таких зустрічей, долучайтесь до телеграм-каналу. В ньому регулярно з’являються анонси нових зустрічей. Зустрічі безплатні.

You may also like

Суспільство

Яке завдання стоїть перед українським бізнесом у питанні працевлаштування ветеранів війни з інвалідністю? Головне з дискусії “Маніфест сильних”

21 березня у кінотеатрі Планета Кіно в ТРЦ “Блокбастер” відбулася панельна дискусія на тему адаптації ...

Comments are closed.