Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні,
за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID),
у рамках ініціативи #DefineYourFuture,
18 червня,
проведе вебінар
«#ВизначайCвоєМайбутнє – балотуйся до місцевої ради. Досвід молодих депутатів».
Початок о 16:00 год.

Запрошуємо активну молодь та майбутніх кандидатів на виборах-2020 до розмови з трьома успішними молодими депутатами. У свої 23-25 років, вони стали депутатами місцевих рад VII-го скликання у 2015 році і зараз завершують свою каденцію. На власних прикладах, вони розкажуть як боротися із дискримінацією за віком та статтю у місцевих радах, відстоювати свою думку, ефективно  вирішувати молодіжні питання, а також поділяться своїм досвідом виборчих кампаній.

Спікери:  

Кирило Папакиця, депутат Маріупольської міської ради
Катерина Константинова, депутатка Запорізької міської ради
Денис Кімінчіджі, депутат Білгород-Дністровської міської ради

Під час вебінару вони обговорять такі теми: 

– Мотивація: чому варто ставати депутатом у молодому віці?
– Очікування та реалії депутатської діяльності
– Поради майбутнім молодим депутатам

Модератор заходу – Олександр Солонтай, експерт Інституту політичної освіти, наймолодший депутатат Ужгородської міської ради у 2002-2006 роках (22 роки).

Вебінар буде проходити у форматі дискусії, де кожен учасник зможе взяти активну участь та поставити запитання спікерам та модератору.

Для участі необхідно заповнити анкету до 09:00 години 18 червня 2020 року: https://bit.ly/3fbn7ma
Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту. Орієнтовна тривалість вебінару – півтори години.

#DefineYourFuture/#ВизначайСвоєМайбутнє – це ініціатива Міжнародного республіканського інституту в Україні, спрямована на залучення молоді до громадської та політичної активності напередодні місцевих виборів 2020 року. Ініцітива включає навчальні онлайн семінари для молодих кандидатів у депутати та членів виборчих команд, школу дебатів для підвищення якості політичної дискусії та конкурс коротких мотивуючих відео для заохочення молоді брати участь у виборах.

You may also like

Leave a reply