Протягом другої половини червня та першої половини липня 2015 року міністерствами та іншими державними регуляторами продовжувалася послідовна робота стосовно виконання Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності (далі – План) затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р. № 357-р.

З метою забезпечення скоординованої взаємодії та узагальнення результатів щодо стану реалізації Плану, Державною регуляторною службою України налагоджено системну комунікацію з державними органами, відповідальними за виконання визначених завдань і заходів.

На відміну від попередніх відомостей про моніторинг реалізації Плану, підготовлений звіт є першим документом контрольного характеру та містить відомості про результати виконання квартальних завдань Плану.

У цілому на другий квартал 2015 року заплановано виконання 62 завдань і заходів по різних напрямках господарської діяльності, з яких, відповідно до наданої з боку виконавців інформації повністю реалізовано лише 10, що складає близько 16 відсотків від контрольної кількості завдань за квартал.

Необхідно зазначити окремо, що ще 3 завдання, покладених на невизначене коло ЦОВВ, строк виконання яких збіг у ІІ кварталі 2015 року, виконано переважною більшістю виконавців (пп. 48,49,52 Плану). З урахуванням цього показника, загальний результат виконання завдань по ІІ кварталу становить приблизно 21 відсотка.

Більш докладно: http://msb.enarod.org/

You may also like

Leave a reply