Виконання Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності

Виконання Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності

Протягом другої половини червня та першої половини липня 2015 року міністерствами та іншими державними регуляторами продовжувалася послідовна робота стосовно виконання Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності (далі – План) затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р. № 357-р.

З метою забезпечення скоординованої взаємодії та узагальнення результатів щодо стану реалізації Плану, Державною регуляторною службою України налагоджено системну комунікацію з державними органами, відповідальними за виконання визначених завдань і заходів.

На відміну від попередніх відомостей про моніторинг реалізації Плану, підготовлений звіт є першим документом контрольного характеру та містить відомості про результати виконання квартальних завдань Плану.

У цілому на другий квартал 2015 року заплановано виконання 62 завдань і заходів по різних напрямках господарської діяльності, з яких, відповідно до наданої з боку виконавців інформації повністю реалізовано лише 10, що складає близько 16 відсотків від контрольної кількості завдань за квартал.

Необхідно зазначити окремо, що ще 3 завдання, покладених на невизначене коло ЦОВВ, строк виконання яких збіг у ІІ кварталі 2015 року, виконано переважною більшістю виконавців (пп. 48,49,52 Плану). З урахуванням цього показника, загальний результат виконання завдань по ІІ кварталу становить приблизно 21 відсотка.

Більш докладно: http://msb.enarod.org/

Оставить комментарий