У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» щодо спрощення процедури зміни відомостей про місцезнаходження юридичної особи» № 8418.

Як йдеться у пояснювальній записці до проекту, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» не передбачено обов’язок отримання згоди власника приміщення, квартири, будинку для здійснення реєстрації юридичної особи за адресою його власності. Така має наслідком реєстрацію юридичних осіб без відома власників приміщення.

З огляду на це, проектом пропонується встановити, що для державної реєстрації змін до відомостей про місцезнаходження юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі, власник жилого (нежилого) приміщення подає заяву про виключення вказаних відомостей у разі реєстрації місцезнаходження юридичної особи без його відома.

Адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу у зв’язку із вказаною заявою власника.

Джерело: Lexinform

You may also like

Comments are closed.