Програма “зеленого” кешлесса ПриватБанку, яка дозволяє клієнтам робити оплати картками у POS-терміналах банку без обовʼязкового друку паперового чеку, вже дозволила зберегти близько 500 тонн паперу – що дорівнює 11 202 дерев, або 28 гектарів українського лісу. 

Екологічний проект банку дозволяє зменшити використання паперу за рахунок скорочення друку зайвих і непотрібних чеків в POS-терміналах. Натомість клієнти можуть отримати електронний чек торгових операцій у виписці по картковому рахунку в Приват24.

“Все більше українців, яким не потрібен чек терміналу для подальшого використання, підтримають нашу програму й відмовляються від друку чеків, – говорить керівник напрямку торгового еквайрингу ПриватБанку Сергій Макаренко. – Також банк активно впроваджує цифрові технології для співробітників торгових точок, надаючи інформацію про операції в POS-терміналі не через друк звітів, а через чат-ботихелпер або виписки в Приват24 для бізнесу”.

На сьогодні можливість відмовитися від друку непотрібних споживачеві чеків працює в більше ніж 230 тисяч POS-терміналів ПриватБанку. 

You may also like

Comments are closed.