Vodafone Україна проводить конкурс для художників, дизайнерів, фотографів та інших креаторів. Роботи будуть оцінювати топові представники креативної галузі, а троє переможців отримають грант на навчання.

Мета конкурсу – візуалізувати швидкість мобільного інтернету Vodafone. Швидкість — це абстрактна річ, яку неможливо побачити, до якої неможливо доторкнутися. Люди можуть її лише відчути, коли спілкуються у відеочатах чи месенджерах, завантажують додатки, слухають музику з улюблених плейлистів та дивляться кіно онлайн.

Ці абстрактні відчуття художники здатні перетворити на зображення. Vodafone створює цей проєкт, щоб продемонструвати силу людського духу. Адже технології створюють люди для людей. Саме так Vodafone запустив швидкісний мобільний інтернет. Тепер разом з діджитал-креаторами компанія планує наочно показати, як це працює – що таке швидкість у її візуальному прояві.

Обмежень у форматі немає: можна створювати колажі, малювати ілюстрації, картини чи графіті, робити фотографії. Головне — передати відчуття швидкості так, щоб це вразило журі та аудиторію.

До речі, про журі. Роботи митців оцінюватимуть:

▪ засновник 5.films та Format bureau Кирило Сулига;

▪ креативний директор Think McCann Євгеній Камінський;

▪ засновник та креативний директор ISD Group Віктор Шкурба;

▪ former group head Arriba Стаська Падалка;

▪ старший бренд-менеджер Vodafone Україна Ігор Петров.

Конкурс триватиме у декілька етапів: 

До 13.12 — прийом робіт;

14.12-17.12 — журі та аудиторія оцінюють роботи;

22.12 — оголошення переможців.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно заповнити анкету та надіслати свою роботу на пошту [email protected] . Обов’язково вкажіть у заявці:

  • ПІБ;
  • Контактну інформацію: номер телефона, посилання на соцмережі;
  • Опис роботи: про що вона, що символізує, яку ідею вона зображає;
  • Саму роботу — вкладеним файлом або посиланням. Важливо: робота має бути не менше ніж 1000 х1000 пікселей, у форматах Psd, Ai, Jpg, Png або МР4.

Усі роботи, що пройшли конкурсний відбір, з’являться на сторінці Vodafone Україна в Instagram.

Судді оберуть переможця, що отримає головний приз — 30 000 грн на навчання у КАМА. Друге та третє місце визначать за кількістю лайків під роботою на сторінці Vodafone Україна. Обидва переможці отримають 20 000 грн.

Детальні умови конкурсу: https://bit.ly/3p95PN5

Vodafone — одна з найбільших телекомунікаційних компаній світу. Її послугами в Україні користується понад 19 мільйонів користувачів. 82% території України має 4G-покриття, тож швидкість мобільного інтернету можна відчути майже звідусіль. 4G-покриття працює на всіх 52 станціях метро у Києві й на 30 у Харкові, а також на перегонах між усіма станціями.

26 вересня 2021 року Vodafone спільно з компанією Nokia провели успішне тестування роботи мережі у принципово новий спосіб. Результатом експерименту став новий рекорд швидкості — на комерційній базовій станції, розташованій на технологічному майданчику оператора, вдалося отримати пікову швидкість 772 Мбіт/с.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 49 країн. Станом на 30 червня 2021 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйону користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує більше 130 мільйонів IoT пристроїв. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 3 кварталі 2021 року перевищили 30,9 млрд грн.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding

NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють в різних галузях і країнах. Основні напрямки діяльності – нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі.

Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах.

У кінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply